П'ять слів, які зіпсували матч жінки труться з "один"


Опубликованно 21.09.2018 12:21

П'ять слів, які зіпсували матч жінки труться з

У Мельбурні жінка думала, що вона знайшла з нею ідеальна пара на сайті знайомств і обмінялися парою повідомлень за деякий час до зустрічі "в Реалі".

Вони розмовляли годинами про все, від самих повсякденних щоденних подробиці життя самих особистих і інтимних зізнань.

В чатах цілий день тривали кожен день, навіть відправляли один одному фотографії своїх страв і що-небудь ще, що допомогло їм відчути себе ближче.

Аліта Брайдон думав, що вона зустріла її ідеальний матч. Фото / Твіттер

Брайдон і її труть матч жив дві години, щоб зустрітися зайняло якийсь час.

Коли вони, нарешті, знайшли дату, яка влаштовувала їх обох, щоб зустрітися, вони вирішили нарешті піти випити і поговорити віч-на-віч.

Брайдон сказав Мамамія все здавалося досконалим, коли вони вперше зустрілися особисто.

“Не кажучи ні слова, він поклав свої губи на мене, поклав свою долоню на мою поперек і поцілував мене. Це відбувалося. Все прийшло разом", - сказала вона.

Обидва мали великий час у їх вечір разом, і Брайдон пішла додому, відчуваючи себе так, ніби вона справді знайшла свій матч.

На наступний ранок вона прокинулася і потягнулася до неї телефон, щоб перевірити повідомлення від нього (зазвичай один).

У неї було текстове повідомлення, але не від нього. П'ять слів у тому, що повідомлення змінило все: "тримайся подалі від мого хлопця".

Аліта була ретельно сумний досвід труть.

Брайдон і жінка поговорили і з'ясували, що сталося: після погодження з Брайдон, чоловік зустрів іншу жінку і зустрічався з нею з тих пір. Він вже познайомився з її родиною, і вони збиралися жити разом.

Її світ перевернувся.

“Я ніколи не буду переслідувати людину, який був партнером. І я зроблю все, щоб скасувати страждань, заподіяних жінка, я засмучений. Але я не знаю," Брайдон сказав.

“Отже, все, що я можу взяти з досвіду пронизливий і холодний урок. Будьте обережні, кому Ви довіряєте."

Ця стаття спочатку з'явилася на NZ Herald і був опублікований тут з дозволу.Категория: Отношения