Велика помилка пар робить на своїх весільних днів


Опубликованно 19.09.2018 16:04

Велика помилка пар робить на своїх весільних днів

Але як будь-який, хто планує весілля знає, витрати задув близько 50 000$.

На щастя, подружжя зуміли оплатити весь захід зі своїх заощаджень і уникати класти будь-які рахунки кредитної карти або взяти споживчий кредит.

“Ми-рятівники ... я величезна економія. Я відмовився залазити в борги, щоб оплатити весілля," МС Miliszewski, 34, з Золотого Берега, розповідали новини.ком.АУ

“Тепер ми знаємо, що тільки борг у нас є-це наші іпотеки. Це добре, щоб вийти з нього зі Одна річ менше турбуватися. Зрештою, це всього лише один день, і ви не хочете бути змушені платити назад протягом багатьох років", - сказала вона.

Але пані Miliszewski і її чоловік не є нормою.

Вартість Choosi по 2018 року доповідь Любов знайшли багато австралійські пари відчувають фінансові стреси платити за їх весілля, з багатьма відбувається на значну суму боргу, щоб заплатити за нього.

Тиск є "Instagram прекрасну" весілля підвищує вартість, на думку 87 відсотків опитаних, а 84% заявили, що це ставить непотрібного стресу на пари і 82 відсотки сказали, що це применшує радість торжества.

Більше половини вважають весільне планування є одним з найбільш стресових завдань у житті, а також відволікає від щастя урочистості

Пари опитаних заявили, що вони намагалися заощадити гроші шляхом ретельного планування і дослідження, маючи невеликі весілля і з використанням нетрадиційних місцем.

Витрати занадто багато на вашому весіллі може мати великі і серйозні наслідки вниз по доріжці.

Цифри змінюються за середньої вартості австралійської весіллі. Шукач.ком.ас каже, що це $22,601 і сайт ASIC гроші розумний котирування $36,200.

Весільний сайт повінчані чудес говорить $51,245, наречена журнал цитує $65,482, а MyWedding.com ставить вартість на колосальні $90,128.

За даними шукача.ком.АУ, 41 відсоток молодята влазять у борги, щоб оплатити своє весілля і 26 відсотків зайняти більше часу, ніж шість місяців, щоб заплатити.

Майже третина всіх австралійських домашніх господарств класифікуються як "надмірної заборгованості", заснований на співвідношення боргу, або доходи або активи, АБС дані 2015-16 показує.

Австралійські споживчі дії правовий центр фінансовий консультант Shungu пацика сказав, що багато австралійців живуть у відповідності з їх кредитоспроможності, а не їх працездатність.

“У нас є всі ці послання говорить нам, що ми можемо купувати речі зараз, а платити пізніше. На жаль, багато молодих пар, охочих одружитися буде залежати поглянути на кредит як законний спосіб для оплати витрат. Це просто норма," Містер пацика сказав.

Містер пацика сказав як рекламодавців, так і кредитні кредитори не зробити його легким для людей, щоб протистояти спокусі.

“З одного боку, у вас є всі реклами заохочують людей бути екстравагантним і отримати те, що вони хочуть зараз, плюс банки дають дуже швидко кредит. Кредитори, скориставшись готовність людей брати кредити, особливо на великі витрати", - сказав він.

"Соціальні медіа-це ще один вид реклами, але це не тільки з реклами, ми також рекламувати себе на інших людей."

Ризик брати кредит, якщо ти в змозі зробити тільки мінімальні щомісячні платежі, законопроект може не окупилися.

"Він може піти на кілька десятиліть або років", - сказав пан пацика. "Люди в кінцевому підсумку застрягти в борговій пастці, тому що всі їх доходу йде на такі мінімальні виплати і ймовірність повернення назад дуже мала".

Рада МР пацика на нещодавно обрученных пар? З'ясувати бюджет для вашого весілля і дотримуватися його, незалежно від того, що інші люди на Instagram роблять.

rebecca.sullivan@news.com.auКатегория: Отношения