Ця жінка дає термін брайдзилла нове ім'я


Опубликованно 19.09.2018 05:42

Ця жінка дає термін брайдзилла нове ім'я

Зізнався брайдзилла Игве Сандра мала приголомшливий 13 весільні сукні загалом, виклав $128,000 на шлюбних церемоніях і випав з численними друзями за її вимоги.

Сандра з'явилася на Великобританії ранкове шоу Сьогодні вранці в понеділок, щоб сказати господарям Холлі Віллоубі і Філіп Шофілд, як ніхто не може стояти на шляху її мрії.

Звертаючись до доповідачів, метушлива наречена сказала: “З юного віку, дівчата нам планувати найважливіший день у нашому житті, і, коли прийшов час, я хотів би мати ідеальну весілля.

"Я думав, насправді, я хочу його тут, але я також хочу їсти, і я хочу його там, так що я подумав, чому я не можу мати все це?"

Игве Сандра каже, що вона є нареченою.

Перша її весілля була дуже дорогий роман для всіх запрошених гостей, з Сандрою наполягаючи на тому, що всі розщедритися на ?2500 ($AU4572) щоб подивитися на її весілля в село її батька в Нігерії.

Друзі і родина були змушені збирати, щоб дозволити собі переліт, і друг її чоловіка довелося брати кредит, що він до цих пір віддають.

Сандра пояснив недовірливому Саваот: “я хотів їсти мої найкращі друзі, я хотів там моя сім'я, і я хочу, щоб там відсвяткувати дивовижний день у моєму житті, і я хотів, щоб вони прийшли в село.

"Я хотів, щоб вони були залучені, і так, очевидно, із-за грошей."

Холлі запитала: "Невже ви не відчуваєте, а малюк трохи винуватим, чекаючи їх, щоб бути там?"

Сандра відповіла: “я думаю, що якщо ви дбаєте про когось і якщо ти їх любиш, то чому б і ні за такий важливий момент у житті.

“Ні, я не відчуваю себе винним, я зробив би те ж саме. Я зробив те ж саме, так що так, я думаю, це абсолютно нормально."

Друзі, щоб врятувати тисячі, щоб мати можливість відвідувати її весілля, і потрібно було брати кредит

Другий її пишні весілля було свято Гранд готель у Лагос — і Сандра, звичайно, знав, як вона хотіла в той день йти.

Холлі сказала: "Твоя мама запросила всіх тих друзів, які так близько до вас у вашому номері, і ви хотіли їх все, ви хотіли мати свій момент на свій власний і ви начебто вигнали їх звідти не так?"

Сказала Сандра: “я думаю, коли ви одружитеся, ви хочете, щоб ваш простір іноді.

“Коли я готувався отримувати мої волосся і макіяж зробити, я хотів в кімнату собі.

“Тому очевидно, що якщо у мене гості в кімнаті, то я збираюся їх вивести. Я була вагітна в той час, тому гормони літають всюди, і я хотіла, щоб моя простір. Це цілком прийнятне".

Сандра наполягла на рахунок п'ять весіль варто все драми

Це було не перше місце вона вигнала людей, як брайдзилла видалені всі від танцполу, щоб вона могла зайняти центральне місце.

Сандра пояснила: “я нігерієць, коли ви виходите на танцпол, це усі очі на вас. Так що Так, мені потрібно танцювати для себе, а також для мого чоловіка, щоб танцювати всю ніч безперервно.

Захід мав колірній гамі — синій і срібло — і люди, які нехтують цим були заборонені фотографій.

Сандра сказала, що наснився їй особливий день, оскільки вона була маленькою

Вона сказала: “Деякі люди не дотримуватися колірній гамі, так що я був, як ви повинні залишитися назад.

“Я був трохи роздратований, тому що ваші весільні фотографії, які ви хочете, щоб озирнутися назад і вона повинна бути ідеальною.

"Хто такий порушує цей ідеальний день повинен бути завантажений."

Її третя весілля захід проходив на пляжі і відеооператор в результаті падіння з Сандрою за її невтомній інструкції.

Игве Сандра витратила $128,000, мають п'ять весіль і носила 13 суконь

Сандра пояснила: “відеооператор сказав, що я роблю свою роботу, тому що я продовжував говорити йому, як я хотів, щоб зняли і це нормально я думаю.

"Мої весільні фотки з пляжу в моїй вітальні і я так пишаюся ним, тому що я в основному спрямовані відеооператор до речі я хотів води та ґрунт."

Холлі пожартував: "Ви направлені в море?"

Далі, Сандра наполягала на тому, що близькі друзі і родичі присутні на приватній церемонії в Загсі в Ковентрі і був в люті на тих, хто не зміг бути присутнім.

І це незважаючи на те, що її п'ята і остання весілля відбулося в дорогому готелі в Лондоні.

Подивитися цей пост на Instagram

Церемонію мого селаКатегория: Отношения