Кільчицький не зумів завоювати другу медаль відкритого чемпіонату Чехії з літнього біатлону

Опубликованно 17.09.2018 06:27

Віталій Кільчицький/ Фото - Юлія Садикова

На відритому чемпіонаті Чехії з літнього біатлону, в якому бере участь чоловіча збірна України, завершилися перегони переслідування.

Як і в спринті, найкращим серед українців став Віталій Кільчицький, однак на цей раз новояворівський біатлоніст залишився без медалі. Стартувавши із другої позиції Кільчицький бездоганно пройшов три перших вогневих рубежі, а на останній стійці допустив відразу два промахи. У підсумку, фінішну межу Віталій, який лише в цьому сезоні повернувся до складу команди, перетнув четвертим, слідом за трьома чехами.

Поліпшити стартові позиції вдалося двом українським біатлоністам. Капітан команди Дмитро Підручнийз двома промахами фінішував 5-м, а Сергій Семеновз трьома незакритими мішенями завершив гонку на 6-й позиції. На 9-му місці розташувався Артем Тищенко, а 10-ку найсильніших замкнув Артем Прима. Інші українці фінішували за межами Топ-10.

Вероніка Виткова/ biatlon.cz

Зазначимо, що жіночу гонку переслідування, після тріумфу в спринті, впевнено виграла лідер чеської збірної Вероніка Віткова. Другою стала Єва Пушкарчикова, а третій Люсі Харватова.

Нагадаємо, що після чемпіонату Чехії чоловіча збірна України вирушить на короткий тренувальний збір в Оберхоф. Там спортсмени основної команди пробудуть до 11 вересня.

Жіноча збірна України, у свою чергу, 3 вересня вирушить на збір до бєларуська Раубічі. В кінці вересня обидві команди візьмуть участь у чемпіонаті України, який відбудеться у Чернігові.