Інтерв'ю з Вікторією Зубрейчук: радіоведуча розповіла про особисте життя


Опубликованно 14.09.2018 14:48

Інтерв'ю з Вікторією Зубрейчук: радіоведуча розповіла про особисте життя

Розкажи, як зазвичай починається твій день?

Скажу чесно, я не дуже люблю рано прокидатися! Мій організм давно звикся з режимом спати вночі, а десь в 5-6 ранку йти вже в царство Морфея. Сплю до 12. У темний час доби я можу прати, готувати, сидіти над вивченням сценарію, або працювати на майданчику.А якщо зранку заплановані кастинги, зйомки?

Прокинуся без проблем! Буду свіжа, гарна, адже я прямую на свою улюблену роботу! А якщо це ще й кастинг, так тим більше потрібно не упустити свій шанс, адже ніколи не знаєш, які двері перед тобою відкриються і в якій телепроект потрапиш - стукати потрібно завжди! У моєму творчому доробку був досвід роботи в ранковій програмі, з понеділка по п'ятницю в три години мене забирав водій в студію, а в сім ми виходили в ефір. Отже півроку в такому режимі.Як тобі працювалося в ролі однієї з провідних “Все буде добре“?

Абсолютно новий досвід. Спасибі каналу СТБ за співпрацю. Тут я вже ведуча не одна, не в парі, а нас було четверо. Вперше я потрапила у низку складного графіка: зйомки програми та ефіри на радіо. Треба було все встигнути, все спланувати. Шість місяців в режимі нон-стоп. Більше 50 випусків було знято для весняного сезону. А так, в цілому, я ще більше отримала досвіду в плані майстерності триматися в кадрі, багато працювала над українською мовою. Але питання з ним ще відкритий, досі займаюся з викладачем і посилено читаю книжки українською.

На радіо П'ятниця ти поздоровляєш слухачів з різними святами, датами, а як сама відзначаєш свій день народження?

На превеликий подив, я не відзначаю свій день народження, навіть ювілеї. Взагалі. Ніколи. Нічого не організовую, не планую. Ось так повелося, що абсолютно не люблю гулянок в честь цього дня. Об'єднувати таких різних людей з мого оточення в одній великій тусовці - погана затія. Звичайно, приймаю багато привітань від рідних, близьких, колег. І завжди всі дивуються, чому я вдома, невже не хочеться веселощів? Я народилася 7 березня, отже, наступний день сто відсотків в Україні вихідний, 8 березня, можу сміливо відзначати вже цей привід.

Виходить, що Вікторія Зубрейчук з радістю влаштує комусь свято, але не собі?

Так! Все вірно. Із задоволенням виступаю в ролі ведучої на корпоративах, ювілеях, Днях міст і весіллях. Дарувати атмосферу свята і бути частиною знакової події для людей - це велике щастя! Ось такий розклад мені більше по душі. До речі, люблю працювати в парі, мені так завжди комфортніше, та й пожартувати з співведучим можна більше, ніж, коли ти одна на сцені.Про особисте. Які тобі подобаються чоловіки? Як справляєшся з розставаннями?

Мене завжди приваблювали хлопці молодші за мене. Це моя зона комфорту. Кожному своє. Найголовніше в моєму обранця – цілеспрямованість, потенціал. Дві важливі речі. І ще хочу бачити в ньому надійне плече і перспективність. У більшості випадків розставання – болюча штука. Складніше адже саме в перші дні, тижні, місяці. У мене є своя практика, як подолати цей період, не завжди ж люди розходяться за обопільною згодою, явно є тому причина. Але це не кращий рецепт, і я б не хотіла його комусь нав'язувати. Пораджу лише хорошу його бік: вчіться відпускати через сльози, образи, але вчіться. Завантажте себе справами, домашніми справами, зустрічами з колегами і друзями. Не сидіть на самоті, від цього ще більше поганих думок в голові.

Раніше ми публікували урывки з відвертого інтерв'ю одного із засновників групи The Beatles Пола Маккартні, в якому він розповів про сексуальних розвагах учасників колективу. Подробиці можна почитати тут.Категория: Шоу-бизнес