Як повідомляється, модель йде в години праці після показу Ріанни


Опубликованно 14.09.2018 11:03

Як повідомляється, модель йде в години праці після показу Ріанни

Як повідомляється, 22-річна модель пішла в праці, в ніч на середу після її появи на подіумах Саваж х Фенті, який є лінія нижньої білизни Ріанни.

Модель Слік ліс ходить злітно-посадкової смуги для Саваж х Фенті осінь/зима 2018 року, протягом Нью-Йоркській Тижні моди. Фото: Япо ЮІР/Getty Зображення для Саваж х Фенті.

За даними TMZ, після того, як пихатий свій матеріал в Strappy Тедді, стегна максимумів і чебуреки на виставці в Брукліні, ліс вже зустрічали санітари за лаштунками, які доставили її в найближчу лікарню.

Особа Фенті краси, чиє справжнє ім'я Симон Томпсон, показали два місяці тому, що вона вагітна своєю першою дитиною, хлопчиком, який буде називатися Сафір.

Як повідомляється, модель Слік ліс ходили в години праці після показу. Фото: Брайан Ач/Getty Зображення для Саваж х Фенті)

Батько дитини, хлопець модель Адоніс Боссо, 27, описав сюрприз вагітність як "подарунок" у недавньому інтерв'ю з паперового журналу.

Поява лісу на злітно-посадковій смузі приходить якраз тижні після спорту Ілюстрований купальник модель і мама Мара Мартін ходив злітно-посадкової смуги грудного вигодовування її п'ятимісячна дочка Арія.

Нова мама походжав по подіуму в одне плече, золоте бікіні, як вона годувала свою дитину. Маленька Арія одягла навушники з шумопоглинання, зелений бікіні її власного, і підгузник.

Годує грудьми Мара Мартін під час прогулянки злітно-посадкової смуги на 2018 Спорт Ілюстрований купальник показати. Фото: Фрейзер Harrison/Getty Зображення для "Спортс Іллюстрейтед".

Сторінка шість зв'язалася з агентством моделювання спритний Вудса, але ще, щоб почути назад.

Ця стаття спочатку з'явилася на Нью-Йоркській пост був опублікований тут з дозволу.Категория: Мода