Тату "Серп і молот". Значення символу для чоловіків і жінок


Опубликованно 14.09.2018 08:36

Тату

Від нанесеного на тіло символу залежить не лише загальний вигляд людини, але і його енергетика. Татуювання може посилювати деякі риси характеру або акцентувати увагу на бажаннях людини. Тату «Серп і молот» має як історичний сенс, так і енергетичне наповнення, завдяки якому символ став відомим і популярним в різні етапи часу.

Значення символу

Ця татуювання може наноситися як одним знаком, так і окремо. Серп є знаряддям землеробства, він використовувався для отримання основи під хліб. Сам процес жнив у давнє час вважався священним, адже природа давала людині можливість прогодувати себе і свою сім'ю, це була подяка за віддану їй силу.

Молот також відноситься до інструментів, що дозволяє отримати в результаті своєї праці. Оскільки ранні слов'яни користувались примітивним набором інструментів, молот, по суті, виконував основну функцію в плані створення нових елементів праці і речей, необхідних для побуту.

Разом ці символи означали працьовитість і силу волі, характеризували витримку і бажання людини досягти поставлених цілей. Тату «Серп і молот» в пізні періоди означало приналежність до могутнього колись Союзу, це був модний атрибут. Міфологічні корені

Символ серпа був відомим не тільки в епоху СРСР, але і в більш ранній час і в інших країнах. У стародавній Греції богиня родючості Деметра часто зображувалася з серпом, пізніше інструмент став її символом, що означало родючість, врожай і прибуток.

Серп включали в інші символи та навіть використовували в орнаментах для прикрас будинків, щоб залучати успіх. Сучасні символоги іноді проводять паралель між підковою і серпом, оскільки обидва символи мають однакове трактування і благотворно впливають на життя людини.

У більш давні часи деякі правителі, щоб бути ближче до свого народу, завдавали собі на тіло знаки у вигляді серпа і молота, що говорило про їхні бажання працювати на своїй землі. Це були атрибути влади і працьовитості.

Тату «Серп і молот» могло символізувати також розважливість і мудрість людини, підкреслювало його бажання перемоги і цілеспрямованість. Але, зокрема, такий ефект досягався з допомогою зображення серпа на шкірі.

Минулий час

Часто подібні ескізи вибирають собі люди, які належать до старшого покоління. Вони прожили більшу частину життя в могутній країні, і це спонукає їх набити собі символ, який би нагадував про це часу.

Крім серпа з молотом, зустрічаються також додаткові написи на тату або поєднання їх з іншими символами. Що стосується можливих варіантів виконання, то тату «Серп і молот» могло бути як кольоровим, так і зробленим одним пігментом.

Оскільки малюнках того часу властивий примітивізм, то не прийнято поєднувати більше трьох кольорів. У сталінські часи подібна наколка могла б врятувати життя, ув'язнені часто робили собі подібні татуювання на грудях, щоб в них не стріляли. Таким чином людина вказував на пріоритетні позиції в житті і на важливість ідеології.

Вибір пігменту

Тату-ескізи «Серп і молот» часто виконуються в одному кольорі. Це робиться не з метою економії, а для того щоб максимально передати атмосферність того періоду і вказати на важливість його для людини. Найчастіше фігурує чорний колір, іноді додаткові написи або емблеми можуть виконуватися в червоному або синіх відтінках.

Якщо значення тату «Серп і молот» має етнічні або міфологічні корені, то татуювання може виконуватися в різних кольорах для реалістичної передачі потрібних елементів. Вибір пігменту вважається індивідуальною особливістю і залежить від потреб і бажань власника тату.

Коли мова йде про невеликий тату, то майстри не радять поєднувати різні відтінки, це може негативно вплинути на вигляд малюнка. Якщо ж татуювання робиться на спині або грудях і має нормальний розмір, то можна використовувати різні кольори для отримання красивого візерунка.

Вибір деталей

На більшості фото тату «Серп і молот» зображуються разом і найчастіше в одній колірній гамі, але можна знайти і багато варіацій, де поєднуються і інші елементи. Майстри вважають, що таким чином можна індивідуалізувати вибраний символ і доповнити його значення потрібним підтекстом.

Вибрана емблема несе в собі потужний сенс. Її роблять люди, охочі твердо стояти на ногах і отримувати прибуток за свою роботу. Це символ впевненості та надійності, працьовитості і простоти. Можна доповнити знак етнічними мотивами або зображенням певного типу звіра. Символом мудрості вважається змія, волі і свободи – вол, честолюбства – лев. Звичайно, така татуювання буде більш об'ємної в плані нанесення, але її сенс того варто.

Про те, що означає тату «Серп і молот», можна міркувати і за кольором або зоні нанесення. Жінкам емблема наноситься разом з ініціалами або важливою датою в житті, чоловіки вибирають більш суворі варіанти і поєднання. Місце нанесення і магія

Навіть прості нескладні татуювання несуть у собі прихований зміст і додаткове значення. Також символи настільки «уживаються» на тілі, що починають впливати на людину, створюючи йому сприятливі умови або, у випадку неправильного вибору, заважають реалізації поставлених цілей.

Щоб татуювання діяла, її радять наносити на руки ближче до пензля. Це активізує діяльність людини і додає йому сили рухатися вперед. Татуювання біля серця на грудях вказує на бажання бути корисним і знайти своє місце у світі.

Знаки на шиї говорять про те, що людина хоче вирішити життєве завдання або здійснити задумане. Він твердо впевнений у своїх намірах і поступово рухається вперед. Підготовка до процесу

Перед тим як робити татуювання, треба підготуватися і вибрати для себе не тільки ескіз, але і місце нанесення. Більшість людей роблять татуювання в імпульсивному пориві і потім шкодують про своїх рішеннях. Тому потрібно добре зважити всі переваги і недоліки рішення і тільки після цього робити малюнок на шкірі. Вибір ескізу залежить від особистих уподобань людини. Чоловіки часто вибирають емблеми середнього або великого розміру з доповненнями. Жінки ж воліють тільки емблему без додаткових деталей. Про те, що позначає тату «Серп і молот», краще дізнатися перед його нанесенням на шкіру. Визначення зони нанесення. Від того, де буде татуювання, залежить естетика символу і його вид. Невеликі за розміром малюнки робляться на руках, шиї, зоні передпліччя. Якщо татуювання побільше, то її розміщують на плечах або животі. Сучасні майстри роблять також ескізи і на ногах. Вибір пігменту. Якщо людина сумнівається в тому, якого кольору буде татуювання, то краще віддати перевагу чорному або глибоким темним тонам. Символ, виконаний в таких кольорах, завжди буде виглядати стильно й оригінально.

Не варто вибирати собі татуювання, переглядаючи варіанти в Інтернеті. На кожній людині візерунок буде виглядати по-різному. Тому потрібно звернутися до майстра і замовити розробку ескізу. Це дасть хороший результат. Догляд за татуюванням

В перші тижні, коли шкіра буде гоїтися, потрібно стежити, щоб на її поверхню не потрапляла волога і вода, від цього татуювання може почати рубцюватися, і замість красивого малюнка проявиться страшний шрам.

Татуювання перед прийомом душу треба обов'язково змащувати вазеліном, це допоможе зберегти шкіру від зайвої вогкості. Щоб процес загоєння відбувався швидше, обов'язково використовувати спеціальні мазі і гелі для загоєння ран. Автор: Яна Яновська 29 Серпня 2018Категория: Красота