Прокунин: «Після естафети вранці Валя Семеренко прокинулася з температурою 38,5»


Опубликованно 14.09.2018 06:37

Прокунин: «Після естафети вранці Валя Семеренко прокинулася з температурою 38,5»

Андрій Прокунин – про спринті на літньому чемпіонаті світу

Тренер жіночої збірної України Андрій Прокунин у коментарі для XSPORT.uaзаявив, що не задоволений результатами спринту на літньому чемпіонаті світу в Нове-Місце:

«У спринті дівчата показали непогані результати, чотири спортсменки в десятці, але медалі немає, тому і задоволення особливого немає.

Виконаною роботою Підгрушної ми були задоволені. І контрольні старти, і підводять тренування показували, що вона перебуває в хороших кондиціях, і ця гонка тому підтвердження.

Валя Семеренко вранці прокинулася з температурою 38,5, тому за рекомендацією лікаря ми звільнили її від гонки. Після естафети вона була дуже засмучена, переживає, тому не бачу сенсу її зараз накручувати, навпаки треба підтримати, тому що це член нашої команди, і не варто із-за однієї невдачі ховати спортсменку.

За юниоркам можу сказати, що на сьогоднішній день ми поступаємося топовим командам, але у дівчат є якийсь прогрес у стрільбі. У спринті правда були зриви, але це мабуть індивідуальні помилки дівчат.

З приводу відбору на перші етапи Кубка світу можу сказати, що зараз у нас є попередня домовленість, що ближче до сезону ми розділимося на дві команди для участі в Кубку світу та Кубку IBU. Це пов'язано лише з тим, що потрібно буде робити великі переїзди зі Скандинавії в Європу і назад. Це дуже нецелесобразно з точки зору підготовки. Тому що перший етап Кубка IBU в Ідре – це рівнина, а Кубок світу в Поклюці – висота. Тому ми повинні підійти до них різними шляхами.

У будь-якому випадку всі дівчата у нас в обоймі, вони тренуються і якщо хтось буде сильно виділятися, то звичайно буде залучений в команду, ротація буде постійна.

У нас є молодь, яку потрібно залучати. Вкатка в основної команди буде в Швейцарії, а ті, хто поїде на Кубок IBU, будуть працювати в Шушене, де візьмуть участь у передсезонних стартах».

Зазначимо, що 26 серпня в Чехії відбудеться гонка переслідування.

Нагадаємо, Олена Підгрушназаявила, що задоволена своїм функціональним станом.

Читайте також:Категория: Спорт