Розчарування в захоплюючий момент на тлі Яблука' '


Опубликованно 13.09.2018 22:38

Розчарування в захоплюючий момент на тлі Яблука' '

Технологічний гігант представив три нових iPhone в своїй штаб-квартирі в Каліфорнії, в тому числі найбільших і найбільш дорогі моделі.

Компанія показала iPhone і хз, а також "Максимальна" версія, яка має більший екран, ніж у минулому році кардинально перероблений для iPhone Х.

Але нічого не повідомляло ніч була така значна, як у 2017 модель, яка відкрила безліч нових функцій, таких як FaceID і від краю до краю екрану з підтримкою зникнення кнопки Home.

Тим не менш, компанії вдалося впровадити нову, більш дешева версія під назвою iPhone XR, яка може похвалитися самої високотехнологічної риси свого попередника, але й економить кошти за рахунок економії на матеріалах. Інший великий новиною оберталася навколо нового Apple дивитися 4 серії, який має деякі дійсно цікаві нові можливості.

Але для багатьох любителів технологій, високий цінник для iPhone хз Макс, який буде коштувати австралійців аж $2369, коли він прибув до Австралії на 21 вересня, було важко дивитися повз.

Мій гаманець уже боляче дивитися на iPhone x Макс— Аарон (@AaronKN23) 12 Вересня 2018 Року,

Думаю, я напевно стирчить в моєму iPhone 6 як новий айфони тепер до $2000 плюс для моделі, мені потрібно, щоб тримати мої фотографії.Категория: Новости