"Мастурбували разом з Ленноном": пікантне інтерв'ю Пола Маккартні


Опубликованно 13.09.2018 16:59

Культовий музикант, учасник групи The Beatles Пол Маккартні дав відверте інтерв'ю виданню GQ.

У ньому він поділився пікантними історіями з життя колективу - розповів про дивні розваги “бітлів“ і їх сексуальних іграх.

Ivona пропонує почитати найяскравіші урывки з сміливого інтерв'ю Пола Маккартні.

Це сталося вдома у Джона, нас було кілька. І замість того, щоб несамовито напитися і влаштувати вечірку - я навіть не пам'ятаю, залишалися ми тоді на ніч чи ні - ми всі сиділи на стільцях, світло було вимкнене. Хтось почав мастурбувати, і ми всі приєдналися... Ми вигукували: “Бріжит Бардо!“ - і продовжували телефонувати сильніше. Але в один момент Джон (Джон Леннон - ред.) вигукнув ім'я Вінстона Черчілля, чим викликав здивування інших.

 

 

Гітарист Джордж Харрісон, якому тоді було 17 років, позбувся невинності в кімнаті, де ми всі перебували. Коли він закінчив, ми стали йому аплодувати.

 

 

Одного разу після концерту в Лас-Вегасі нам запропонували скористатися послугами повій, я попросив собі двох. Це був чудовий досвід, але нічого непристойного зі мною не траплялося.

 

 

У Джона Леннона було більше незвичайних історій по цій частині. Якось в одному з клубів він познайомився з якимось чоловіком, і той запросив його в свій будинок, щоб Леннон зайнявся сексом з його дружиною, а сам чоловік за цим спостерігав. По правді кажучи, такий досвід здавався мені дивним. Чужа дружина? Я б точно не хотів, щоб чоловік знав про це.

Раніше ми публікували інтерв'ю з учасницею “Холостяка“ Аферисткою Лією, яка розповіла про свою сольну кар'єру. Прочитати його можна тут.Категория: Шоу-бизнес