Дружина Микити Преснякова Олена Краснова: біографія, фото і особисте життя


Опубликованно 13.09.2018 10:36

Дружина Микити Преснякова Олена Краснова: біографія, фото і особисте життя

Олена Краснова – модель, зірка соцмережі «Instagram», дочка відбувся російського бізнесмена Бориса Краснова. В минулому році стала дружиною Микити Преснякова, онук Алли Пугачової. Їх одруження відбулося 27 липня 2017 року. Біографія

Краснова Олена Борисівна з'явилася на світ у Москві 8 березня 1997 року в родині бізнесмена і домогосподарки. У неї є 2 сестри: одна молодший за неї на 13 років, інша старший на 4 роки.

Олена навчалася в московських школах, у тому числі в першому приватному ліцеї «Ковчег-XXI». Після закінчення школи поступила у Російську Академію Народного Господарства та Державної Служби, не зважившись поїхати на навчання в Англію, як пропонували батьки.

У дитинстві і юнацтві дівчина займалася музикою і гімнастикою, цікавилася хокеєм, брала уроки у Алли Духової в школі-студії «Тодес».

Особисте життя

Перші спільні фото Олени Краснової з сином Володимира Преснякова і Крістіни Орбакайте Микитою з'явилися в «Инстаграме» дівчата в 2014 році. На той момент молодий чоловік переживав розставання з Аїдою Калієвої, з якою вони були разом 4 роки і навіть хотіли одружитися.

Знайомство Преснякова-молодшого і Олени Краснової сталося ще в ранній юності: дачі їх батьків знаходяться по сусідству.

Почавши відносини в 2014 році і провстречавшись кілька місяців, молоді люди розлучилися. В інтерв'ю журналістам Микита зізнався, що дівчина не хоче давати йому хибну надію, тому що вона не має до нього почуттів.

Але після деякого часу молодий чоловік був присутній на випускному балу Олени. Вона в свою чергу відвідувала заходи, де брав участь Микита Пресняков або його батьки.

Пропозиція Олені Краснової молодий чоловік зробив у 2017 році в День її народження. На той момент пара вже проживала спільно в Підмосков'ї.

Весілля

Одруження Олени Краснової і Микити Преснякова відбулося 27 липня 2017 року. Розкішне торжество проходило в підмосковній елітної резиденції. Наречений був у класичному смокінгу, а наречена вибрала пишне біле мереживне плаття з відкритими плечима.

Організація весілля була на вищому рівні: все навкруги прикрашено безліччю живих квітів, для осіб складено спеціальне VIP-меню, ексклюзивний весільний торт від відомого кондитера Рената Агзамова.

Сценарій весілля був придуманий молодятами самостійно. Наприклад, весільний танець вони виконали у повітрі під красивим квітковим куполом, чим дуже вразили гостей.

На святі виступали артисти шоу-балету «Тодес» і група «УмаТурман». Також музичні композиції виконали бабуся і мама нареченого.

На весіллі були присутні близько двохсот гостей. Серед них були Олександр Буйнов, Філіп Кіркоров, сім'я Юдашкиных, Дмитро Колдун і багато хто інші зірки вітчизняного шоу-бізнесу.

На сьогоднішній день подружжя ведуть ще й спільний бізнес - магазин модного одягу. Почали вони з торгівлі в Інтернеті, але в майбутньому планують і офлайн-продажу. Олена рекламує одяг з нової колекції на своїй сторінці в «Инстаграме».

Молоді люди впевнені в успіху свого магазину. Більшість нарядів в їх колекції представлені в одиничному екземплярі, але коштують помірних грошей. Автор: Надія Шашкова 31 Липня, 2018Категория: Новости