Келлі Вістлер: фото, біографія


Опубликованно 13.09.2018 10:36

Келлі Вістлер: фото, біографія

Келлі Вістлер – авторка гламурних інтер'єрів з США. Дизайнер оформляє житло знаменитостей і відповідає за вигляд кращих готелів Америки. Стиль Kelly Wearstler асоціюється із сучасною голлівудської розкішшю, а історія самого декоратора гідна екранізації. Дитинство і юність

Келлі народилася в 1967 р. в штаті Південна Кароліна (США). Батько Вістлер працював інженером. Мати займалася продажем антикваріату і була захопленим декоратором-любителем. Келлі успадкувала її інтереси. Вона супроводжувала маму під час прогулянок по блошиних ринках і полюбила старовинні речі. До 15-річного віку дизайнер Келлі Вістлер сама стала колекціонером вінтажній одягу.

Дівчина закінчила художній коледж в Бостоні, отримавши ступінь бакалавра в області проектування інтер'єрів. Початок кар'єри

Після випуску з коледжу Вістлер перебралася до Каліфорнії. Вона розраховувала зайняти позицію декоратора у голлівудської кіноіндустрії.

Професійна біографія Келлі Вістлер на Фабриці мрій була недовгою. Вона попрацювала асистентом на зйомках декількох фільмів і відмовилася від продовження кар'єри в шоу-бізнесі.

У 1994 р., коли Келлі служила адміністратором в ресторані, дівчину зауважив редактор чоловічого видання Playboy. Він зробив їй пропозицію взяти участь у фотосесії. Вістлер погодилася і незабаром з'явилася на обкладинці.

Слідом за першою зйомкою послідували ще кілька проектів. Роль «дівчини Playboy» давала хороший заробіток, але Вістлер затрималася в ній ненадовго. Вона перетворила модельні гонорари в стартовий капітал для відкриття власного бізнесу Робота зоряного дизайнера

Компанія Kelly Wearstler Interior Design заснована в 1995 р. Перший великий проект Вістлер – реновація каліфорнійського готелю «Авалон». Келлі представила оригінальну інтерпретацію статусного стилю середини XX століття. Роботи завершилися до 1999 р., і результат обробки вразив публіку і пресу. Новий вигляд «Авалону», створений Келлі Вістлер, змінив уявлення громадськості про актуальний голлівудському стилі.

Перший успіх принесла дизайнеру замовлення на оформлення приватних і громадських просторів. Келлі Вістлер придумувала інтер'єри з нуля і оновлювала курорти з солідною історією. Дизайнер надавала статусним закладам характер сучасних декорацій для розкішного життя.

У 2006 р. Келлі співпрацювала з нью-йоркським універмагом «Бергдорф Гудман». Вона відновила обстановку культового ресторану на 7-му поверсі торгового комплексу.

Послуги Келлі Вістлер затребувані у приватних замовників, зацікавлених у статусному обстановці для життя. Дизайнер оформляє квартири в Нью-Йорку та особняки у Каліфорнії. Серед клієнтів Вістлер – впливові персонажі зі сфери бізнесу і знаменитості, у тому числі Кемерон Діаз і Бен Стіллер. Зіркам імпонує її здатність створити унікальний інтер'єр, який виглядає сучасно і розкішно.

З 2008 р. компанія Kelly Wearstler випускає лінію брендових товарів для дому.

Вістлер відповідає за дизайн американської мережі готелів Proper Hotels. Проект стартував у 2015. Сьогодні готельна мережа налічує кілька дизайнерських готелів у різних штатах і продовжує розширювати географію.

Келлі Вістлер – автор книг, присвячених американському інтер'єру. Видання «Рапсодія», «Сучасний гламур: Мистецтво несподіваного стилю» багато ілюстровані і відносяться до сегменту «альбомів для журнального столика». Газета Los Angeles Times, складова списки бестселерів, включила в топ-рейтинг і книги дизайнера Келлі Вістлер.

Фото приватних і громадських просторів, оформлених студією Kelly Wearstler, публікуються в міжнародних тематичних журналах. Келлі входить в число провідних дизайнерів світу за версією видань групи Conde Nast. Голлівудський стиль від Kelly Wearstler

Келлі створює інтер'єри в дусі сучасного гламуру. Вістлер надає традиційної розкоші провокаційний авангардний характер. Шок-ефект досягається завдяки відома різнопланових деталей і матеріалів в одному просторі.

Вістлер комбінує вінтажні об'єкти, класику і сучасний стиль. Вона грає на контрасті ніжних і грубих текстур, поєднуючи дерево і камінь з м'якими килимами і текстилем. Келлі вважає, що еклектичність – запорука індивідуальності інтер'єру. Обстановка, зібрана по крихтах в сучасних магазинах і антикварних крамницях, виключає нудьгу і банальність. Еклектичний інтер'єр виглядає цікаво, розкішно і невимушено.

Келлі Вістлер відома як автор орнаменту imperial trellis. В російському варіанті він іноді називається «клітка». Візерунок має східним колоритом і нагадує арабські і китайські мотиви.

Сьогодні imperial trellis вважається універсальним декоративним узором і затребуваний європейськими та американськими дизайнерами. Залежно від забарвлення, графічний орнамент оживляє строгий інтер'єр або підкреслює стриманий стиль обстановки. Особисте життя

Чоловік Келлі – американський підприємець Бред Корзен. Вістлер познайомилася з майбутнім чоловіком завдяки робочим проектом. Келлі оформляла будинок Корзена, і з часом співпраця перейшло в дружбу і любов. У 2002 р. пара уклала шлюб. Сьогодні в їхній родині двоє синів-підлітків.

Дизайнера і бізнесмена пов'язують не тільки особисті, але і професійні відносини. Чоловік Вістлер займається елітною нерухомістю. Бред є власником готельних мереж Viceroy і Proper, а Келлі відповідає за їх оформлення. Дизайнер сьогодні

Келлі зберігає статус зоряного майстра інтер'єрів. Інтерв'ю та проекти Вістлер з'являються в журналах про дизайні. Оформлені нею приватні об'єкти перепродаються за нечувані суми та знаходять нових господарів.

У квітні 2018 р. відкрився черговий готель мережі Proper в Сан-Франциско. Дизайнер Келлі Вістлер надала йому образ респектабельної готелі, по-своєму інтерпретувавши добротний європейський стиль.

Kelly Wearstler Interior Design пропонує послуги з оформлення інтер'єру і є великим брендом товарів для красивої і комфортного життя. Компанія випускає меблі, шпалери, текстиль і широкий спектр аксесуарів для будинку. Крім авторської продукції, Келлі реалізує антикваріат і предмети мистецтва, покликані зробити інтер'єр унікальним.

Бренд Kelly Wearstler відомий у світовому масштабі і представлений на російському ринку товарів класу люкс. Флагманський бутік знаходиться у Лос-Анджелесі. Спеціальні колекції продаються в нью-йоркському торговельному центрі «Бергдорф Гудман».

Келлі Вістлер – дизайнер з неординарною історією успіху. Вона почала бізнес з заробітків «дівчата Плейбоя» і перетворила свою пристрасть до вінтажу в елемент фірмового еклектичного стилю. Сьогодні ім'я Kelly Wearstler – синонім актуального американського дизайну і класика голлівудського гламуру в сучасному прочитанні. Автор: Ганна Фурсова 9 Вересня, 2018Категория: Новости