Росія не буде перешкоджати переходу трьох біатлоністок у збірну України


Опубликованно 13.09.2018 10:07

Росія не буде перешкоджати переходу трьох біатлоністок у збірну України

Анастасія Рассказова / СБР

Президент Союзу біатлоністів Росії Володимир Драчовпрокоментував звернення Федерації біатлону України з приводу виступу росіянки Анастасії Рассказовойза команду Андрія Прокунина.

«Нещодавно ми отримали від Федерації біатлону України кілька офіційних листів, до недавнього часу це було на рівні чуток. Спочатку спортсменки поїхали до Білорусі, потім на Україну, мабуть, шукали кращого. Тягнути з цим питанням ми довго не будемо, спортсменкам потрібно виступати, у них своє життя. Розглянемо це питання в спокійному порядку.

Зараз відбувається міграція спортсменів, хтось із наших спортсменів виступав за Україну, хто-то з українців виступав за нашу збірну. Ми розглянемо всі питання, які написані в листі. У нас зараз досить велика і адекватне правління, ніяких великих заперечень з цього питання, я думаю, не виникне. Якщо молоді спортсмени хочуть виступати, то навіщо їх закривати? Нехай виступають. Зараз буде проходити чемпіонат Росії, на якому буде кілька виїзних засідань. На одному з таких ми поставимо це питання і вирішимо його протягом вересня».

Крім Рассказовой за Україну готові виступати ще дві росіянки: Катерина Бехі Оксана Москаленко.Читайте також:Категория: Спорт