Жіночі татуювання на ребрах, значення і сенс знаків


Опубликованно 13.09.2018 02:42

Жіночі татуювання на ребрах, значення і сенс знаків

Символи на тілі можуть не тільки розповісти історію людини, але й захистити його від проблем, ставши свого роду оберегом. Тематика нанесення може бути різною, починаючи з гарних і милих примітивних мотивів і закінчуючи цілими сюжетами з цікавими доповненнями. Місця для нанесення знаків також залежать від уподобань власника. Популярними зараз є жіночі татуювання на ребрах.

Значення символів

Варіант створення сюжету на ребрах є універсальним як для чоловіків, так і для жінок. Красиві написи, цікаві малюнки, особисті дані в оригінальному оформленні будуть виглядати вельми стильно на цій галузі. Жіночі татуювання на ребрах часто мають філософський зміст. Це можуть бути мудрі вислови на латині або інших мовах, фрази з фільмів або життєве кредо людини.

Дівчата часто вибирають любовні послання або те, що пов'язує їх з обранцем. Також популярними є емоційні та чуттєві мотиви, що здатні пробудити почуття, а не розум.

Атрибутика, яка застосовується для прикраси жіночих татуювань на ребрах, часто має оберігає сенс і служить свого роду амулетами у поєднанні з основним мотивом рисунка. Оскільки ця область велика, то тут можуть поєднуватися різні мотиви, і елементи, сама татуювання також може бути великою. Вибір кольору

Звичайно, класичні символи, виконані в чорному пігменті, ніхто не відміняв. Це досить стильно і привабливо, актуально в будь-який час, але цікаві кольорові сюжети також користуються величезною популярністю. Жіночі татуювання на ребрах кольорового формату виглядають більш ефектно і природно, ніж звичайні чорні.

Майстри радять для зображення простих мотивів або примітивних сюжетів невеликих розмірів застосовувати чорний пігмент. Це буде акцентувати увагу на головному символі і не відволікати від його значення. Такий варіант буде ідеальним для невеликих татуювань.

Для більш великих знаків використовуються кольорові пігменти, щоб передати суть і глибину символу. Також в кольорі зображуються мотиви і сюжети, це доповнює татуювання і робить її цікавою. Майстри використовують темні відтінки і яскраві пігменти, щоб візуально додати об'єму готового малюнку. В татуюваннях на ребрах жіночі написи намагаються поєднувати із застосуванням класичних символів.

Це також виконується в кольоровому форматі. У стандартному варіанті татуювання можуть використовуватися від двох до п'яти кольорів з їх основними відтінками. Цього достатньо для створення повноцінного і гарного сюжету. Ключові атрибути

Крім додаткових елементів, в сюжеті можуть застосовуватися і основні символи, які будуть грати в малюнку ключову роль. Популярними вважаються індіанські символи, зокрема, ловець снів. Його зображують фоново, додавши всередину морду звіра або додатковий амулет сили.

Птахи на ребрах також виконують захисну функцію і приносять власнику тату удачу і багатство. До цього символу відносять також схожі за значенням зображення намистин, пір'я і додаткових елементів.

Ієрогліфи і дракони застосовуються для підвищення сили і мужності, але також наносяться дівчатам. Хоча в цьому плані така татуювання буде мати швидше естетичний характер. Фото жіночих татуювань на ребрах можуть відрізнятися від готового результату в реальності, тому краще попросити у майстра, щоб створив новий ескіз, а не перебивав з готової картинки. Вибір сюжету

До цього майстри радять підійти серйозно, адже зроблений малюнок залишиться на тілі на все життя. Щоб не помилитися, потрібно створити декілька варіантів ескізів, нанести їх тимчасово на тіло і вибрати свій.

Не можна робити татуювання під впливом емоцій або спонтанно. Це має бути обдуманий крок. Жіночі татуювання під ребрами відрізняються від інших видів своїми параметрами - вони набагато більше. Тому потрібно добре подумати над тим сюжетом, що буде там зображений.

Правильно обрана татуювання допоможе приховати недоліки фігури і навіть візуально підтягне талію. Для цього роблять вертикальні малюнки по довжині тулуба. Символом можна також приховати шрами і недоліки на шкірі. Але при виборі сюжету обов'язково звертати увагу на поєднання різних мотивів і їх спільне значення. Поради майстрів

Щоб вибраний сюжет радував, потрібно створювати оригінальний ескіз, поєднуючи його з тими деталями, що мають конкретне значення для людини. Наприклад, жіночі татуювання-написи на ребрах (з перекладом чи без нього) часто робляться з вказівкою на важливу подію в житті. Іноді туди включаються ініціали або додаються важливі дати.

Завдяки особливостям області ребер можна не боятися з вибором сюжету і не обмежуватися простими мотивами. Можна пограти з інтерпретацією та включити в малюнок тварина або древній символ. Популярним є поєднання астрологічних деталей зі стандартним малюнком. Зображення знака Зодіаку додає татуюванні сили і робить її амулетом для конкретної людини. Догляд за татуюванням

Після того як знак вже нанесений на тіло, можна приступати до захисту. Оскільки на шкірі в місці нанесення з'явиться тонка скоринка, її ні в якому разі не можна знімати. Після цього може залишитися некрасивий шрам і зміниться колір пігменту.

Бажано наносити на це місце більше вазеліну, щоб туди не проникала вода. Процес загоєння триває від тижня до трьох, але в холодну пору може відбуватися швидше.

Не можна також допускати вплив сонячних променів на татуйований ділянку шкіри, оскільки це негативним чином позначиться на кольоровому пігменті і може призвести до його зміни. Після того як процес загоєння закінчився, доглядати за ділянкою шкіри можна так само, як і за всім тілом. Автор: Яна Яновська 12 Серпня, 2018Категория: Красота