'Злодій': сестра Меган гримнув у полум'яні інтерв'ю


Опубликованно 13.09.2018 01:43

'Злодій': сестра Меган гримнув у полум'яні інтерв'ю

З'явившись на Добрий ранок Великобританії у вівторок, Саманта Маркл, 53, підтримав її батько Томас Маркл, 73, після того, як він за повідомленнями сказав, що він буде триматися подалі від Меган весілля, щоб не бентежити свою дочку і королівської сім'ї, хоча він так змінив свою думку, повідомляє tmz.

Докладніше: лють королеви за постановку

"Він хотів тиші й спокою," Саманта говорить про кілька днів до весілля. "Але коли він дзвонить мені в паніці на автостраді, тому що він в небезпечній ситуації, що за сім або вісім машин, я думаю, були приклади в історії, як це може бути небезпечно", - сказала вона тонко завуальована відсилання до загибелі принцеси Діани в Парижі в автомобільній аварії, коли стежать фотографи.

Докладніше: всередині неблагополучної сім'ї Меган

“Він був такий напружений. Вони знімали будинок поруч з ним в Мексику ... він не може відкрити його засліплює, він не може нікуди піти, не стежать. Насправді це зовсім бридко і нав'язливо".

Саманта, хто не говорить на її зведена сестра Меган протягом трьох років, сказав батько, має болі в області серця і під "неймовірне" кількість стресів. Вона також взяла на себе провину за постановочні фотографії, які показав йому, зняття мірок для костюма, який працює в інтернет-кафе.

Коли вона називає ЗМІ "стерв'ятники", провідний Пірс Морган стрибнув у воду, кажучи: "немає більше медіа-стерв'ятників з цієї весілля, ніж ви, є мс Маркл?"

Детальніше: хто буде ходити Меган до вівтаря?

“Як ви можете мати нахабство, щоб прийти сюди і говорити про медіа-стерв'ятників. Ви написали книгу Щоденник принцеси Настирна сестра ... ти лаєш її за два роки, маленький стерв'ятник".

'Ви поливали її брудом протягом двох років маленький хижак' - @piersmorgan каже Меган зведена сестра Маркл за https://t.co/QIdDr8z1aT #RoyalWedding pic.twitter.com/UWsqfXtjY7— Доброго ранку, Британія (@ГМБ) 15 травня 2018

Він також звинуватив її в "з'являтися в ефірі і заробляти багато грошей для себе". Але Саманта захищала свою книгу і сказав: "люди просто хочуть подивитися на негативах".

Нещодавно, Саманта змінила прізвище Грант повернувся до Маркл, і перефарбувала свої світлі волосся в дуже схожих відтінку, як її відчуження половина-сестри.

Зазвичай колір волосся Саманти.

Вона дуже до речі пофарбувала волосся, щоб відповідати Меган напередодні весілля. Фото: ІТВ

Вона теж був фронт і центр в заголовках з першим новину про відносини Гаррі і Меган.

Вона зробила обхід міжнародних ЗМІ за останні 18 місяців — навіть з'являючись на поточні справи в лютому — за умови майже постійного потоку (в основному, невтішних) інформація про Меган кожному, хто послухає. Саманта, які, як повідомляється, не говорив з Меган протягом багатьох років, навіть оголошувати її книгу, Щоденник принцеси Настирна сестра.

В 2016 році, вона розповіла у Великобританії дзеркало , що її молодша сестра "дрібної", "самозакоханий" і прагне до "соціальне сходження".

В інших інтерв'ю вона заявила: "Голлівуд змінив її."

"Я думаю, що її мрія-стати принцесою ... правда вб'є її стосунки з принцом Гаррі," Саманта був процитований.

Тим часом, родичі Меган був помічений летить до Лондона напередодні весілля в суботу, яка, як очікується, щоб дивилися мільйони людей по всьому світу.

Меган племінники Тайлер, 25, і Томас Дулі, 26, і їх мама Трейсі Дулі Маркл були сфотографовані в аеропорту Хітроу пізно ввечері в понеділок.

Не запросити на весілля рік, вони вважаються спеціальні кореспонденти для ранковій телепередачі Доброго ранку Великобританія.Категория: Шоу-бизнес