У Феодосії стартувала вакцинація від грипу


Опубликованно 13.09.2018 00:12

У Феодосії стартувала вакцинація від грипу

За її словами, зараз починається сезон грипу, вже розпочалися заходи, спрямовані на запобігання поширення цього захворювання, і спрямовані на скорочення розповсюдження хвороби серед населення. Основна спрямованість профілактичної роботи це, звичайно ж, вакцинація, тому сьогодні нагадаємо про неї. Це основний метод профілактики грипу.

В Росії, не дивлячись на вжиті заходи, щорічно реєструється 30 мільйонів випадків інфекційних хвороб, і 95% з них можна було запобігти, своєчасно зробивши вакцинацію. При грипі відзначається позитивна тенденція, так, в сезон 2015-2016 року в Криму був зафіксований 21 летальний результат, завдяки зусиллям і вакцинації 40% населення в минулому році, в епідсезон 2017-2018 року вдалося знизити кількість летальних випадків до 1 випадку. Така ж позитивна тенденція спостерігається і в цілому в країні.

- Хочеться відзначити, що особливо небезпечно залишати не щеплених дітей, так як діти, особливо з хронічними захворюваннями, схильні до захворювання частіше за всіх. У дітей розвиваються ускладнення після грипу частіше. Необґрунтованих медичних відводів має бути як можна менше. Наприклад, хронічний бронхіт не є показанням до медотводу, а навпаки, вакцинація показана. Крім того, вірус дуже небезпечний для вагітних жінок, і серед не щеплених вагітних, які захворіли на грип, дуже часті випадки ускладнення, - розповіла Н. Дерев'янко.

Вона додала, що в поліклініці є безкоштовна вакцина Гриппол плюс, яка безпечна для всіх. Щеплення можна зробити щодня в кабінеті №210, крім того, створені спеціальні прищепні бригади, які будуть виїжджати на підприємства.

- Очікується знову пандемічний грип H1N1, який наробив у 2009 році дуже багато неприємностей. Тому всім рекомендується убезпечити себе і зробити щеплення. Прищеплювальна кампанія триватиме до 1 листопада поточного року, - підсумувала лікар.Категория: Здоровье