Холостяк 2018: дами, ми повинні підтримувати жінок, як Кас


Опубликованно 12.09.2018 23:48

Холостяк 2018: дами, ми повинні підтримувати жінок, як Кас

Любов.

Лише деякі з нас досить щасливі, щоб випробувати його. Але горя? О, мила, ми всі були там.

Розбите серце приходить у багатьох формах, і кожен відчуває своє жало — неважливо, яка ситуація. Будь то упаковка до партнера речі після закінчення десятирічного відносини, будучи привид через три життя-changingly дивовижні дати, або знайти той, який ви хочете не хочу, щоб ти повернувся ... боляче.

По темі: Ромі бакалавра 'абсолютно' висловлює жаль з приводу участі в цьому шоу

По темі: Кіра Магуайр бластів чутки про сексуальне життя Джаррод за

Ось чому я вважаю нинішній онлайн ненавиджу за етап п'ять клінгер' Кесс трохи зайве ... адже у нас всі брешуть, якщо ми говоримо, що не ту дівчину — або хоча б витерли водоспад сліз від подруги, яка має.

Давайте поглянемо на Кесс.

Молода, здорова, красива, колишня Міс Світу Австралія фіналіст — жінка, яка явно виграє в житті. Так чому вона так сильно пручалася, коли справа доходить до Ніка?

Її впевненість низька, вона, здається, відчайдушно намагається повісити на ... те, що сталося в цьому дівчина зустрічається з минулим, яке привело її у вигляді вкладення в цю сторону?

Серйозно незграбний момент. Фото: Канал 10

Кас від північних пляжів Сіднея

Для тих, хто незнайомий з цією областю Новий Південний Уельс, фото місця, де прибережні живі зустрічає достаток, заповнюється велике засмаглі, молоді, красиві люди. Я виріс там, де Бакалавр особняк розташований близько години внутрішньому, але провела більшу частину своєї ранньої питної вік років на тому ж північному узбережжі сцени.

Це зовсім не той випадок для всіх, хто там живе — але особисто я відчував великий нахил у бік "люблю 'em і залишити 'em" відношення типу коли справа дійшла до побачення на півночі. Було багато Бафф, симпатичних хлопців великим сексуальним групам, рукави закатані, волосся просто так ... просто, щоб захопити Паш і даш, трохи складніше утворюють міцне з'єднання.

Я нічого не знаю про Кесс та її історії, але це дійсно відчуває, що вона звичайний приймач відпуску їх кінець палиці — шикарна, блакитноока, блондинка з великим тілом, який би відразу повернути голови, коли вона увійшла в кімнату.

Але те, що важко для тих, повороту голови дівчини-це знайти когось, хто хоче їх такими, які вони є, а не тільки як вони виглядають в топ їх на танцполі. Що означає кас ризикує країн почуттів для тих, хто не любить її спині — Здрастуйте медоеда.

Розумієте, що я маю на увазі? Вона чудова. Картини: Даррен Чи Робертс

Ви можете мати один з цих парализаторами у вашій групі (чорт візьми, я думаю, ти все парализаторами) або може бути, що дівчина, роздратований після постійно виставляти себе раз за разом, і нічого не отримуючи взамін. Деякі з нас знаходять силу в себе і намагатися, деякі з нас упакувати його і плакати в наші ковдри, і в деяких з нас шори — такі жінки, як кас, які розуміють, що вони ловлять на папері, але не вміють читати сигнали, коли справа доходить до реального життя.

Так що нам робити з подругою, як Кас?

Ми втратили душу в наше коло і ми дамо їй цей чортовий довіру назад. Ми нагадуємо їй, що вона сильна, незалежна особистість, скажи їй, що вона красива всередині і зовні і переконатися, що вона знає, що вона — з або без чоловіка.

Потім ми всі круті 12 текілу і танцювати дестинис Чайлд у вітальні, перш ніж повернутися туди разом.

В одному епізоді він виглядав Бріттані була Каса назад — поки інші дами продовжували знущатися над нею, що зовсім не круто. Як ми, жінки, повинні отримати в майбутньому, коли ми витрачаємо нашу енергію, намагаючись тягнути один одного вниз? Стоячи на чиєюсь спиною, не робить тебе вище.

Взяти до відома, Ромі.

Немає абсолютно ніякого сорому в тому, щоб мати почуття до когось. Не варто бентежитися, бажаючих поділитися цими почуттями з цією людиною. Коли це почуття не взаємно це боляче, як пекло, але ви зробили це, ви ставите себе там, ти відчуваєш це.

Є щось щемливо-красива про нерозділене кохання. Я нікому цього не бажаю, але як ще ви знаєте, що хороші любов насправді не відчувають, що це не повинно бути?

В кінці дня Кас-це просто дівчина, стоячи перед хлопчиком, просячи, щоб він любив її.

Якщо він не хоче, то ми повинні замість цього.

Ми будемо любити тебе, Кас.

- Стефані Джексон-редактор соціальних медіа whimn.ком.ау. Слідуйте за нею на Twitter @stefmjackson

Отримати шанси на бакалавра виборах в 2018 році з коефіцієнтом.ком.ау. Переможця, колір волосся переможець, і скільки дівчат буде сног бакалавр?18+ Азартні Ігри ВідповідальноКатегория: Отношения