"Я довго шукала себе", - учасниця "Холостяка" Аферистка Лія розповіла про сольну кар'єру


Опубликованно 12.09.2018 23:16

Цього літа Лія почала сольну кар'єру і презентувала дебютний трек “Полум'яний цвіт“.

Про це вона розповіла в ексклюзивному інтерв'ю для Ivona.Лія, розкажи про проект “Холостяк“? Чому вирішила взяти участь у шоу?

Напевно, я, як і більшість дівчат, які беруть участь у таких проектах – знала, на що я йду. Це шоу, і мені здається, мало хто вірить, що там можна знайти справжню любов, адже ні один холостяк не залишився зі своєю обраницею. Я була учасницею 5 сезону і холостяком тоді був футболіст Сергій Мельник. На жаль, проект я покинула вже після четвертого ефіру. Але мені вдалося отримати великий досвід після проекту і звичайно ж, багато передплатників в Instagram (сміється).Ти не хотіла б прийняти другий раз участь у проекті, як Анетти Жорна?

Проект “Холостяк“ - це був певний етап в моєму житті і я не хотіла б повертатися знову в нього. Мені здається, що це робити крок назад в минуле, не бачу в цьому сенсу. Зараз я повністю зайнялася своєю сольною кар'єрою і всі сили і енергію направляю в це русло. Все ж хочеться, щоб мене впізнавали не тільки, як учасницю шоу “Холостяк“, а як співачку.Раніше ти була учасницею групи “Аферистки“, але група проіснувала всього три роки, що стало причиною її розпаду?

Група “Аферистки“ - це був дуже величезний досвід для мене. Ми були такими собі 2безбашенными“ дівчатками, але в певний час прийшло розуміння того, що далі ми не підемо і кожен з нас знайшов свою дорогу в житті, обрав свій шлях. Я залишилася в своїй атмосфері, у своєму плаванні, я себе комфортно почуваю “Аферисткою“, тому й не стала змінювати назву свого сольного проекту. Бунтарка - це справжня я.

Лія, в інтернеті вже з'явився твій новий трек “Полум'яний цвіт“. Що спонукало тебе почати сольну кар'єру саме з цією піснею?

Після того, як завершився проект “Аферистки“, я довго шукала себе. Шукала свій стиль виконання в музиці, багато працювала на студії, але ніяк не могла підібрати ту особливу пісню. Так, як я український виконавець, для мене було важливо почати сольну кар'єру саме з україномовного треку. Звичайно, це не говорить про те, що я завжди буду виконувати треки українською мовою, у подальшій перспективі будуть пісні і російською мовою.Чи Думала ти про зйомки кліпу на сингл “Полум'яний цвіт“?

“Полум'яний цвіт“ - це мій дебютний трек як сольної виконавиці і спочатку хотілося зрозуміти, як він буде сприйматися аудиторією, тому ми вирішили відкласти зйомки кліпу. Звичайно, кліпи будуть і вже найближчим часом плануємо зйомки на нову пісню.У тебе є музичні наставники, люди, які в будь-який момент можуть порадити тобі, яку пісню краще випустити на яку знято кліп і т. д.?

Насправді, я довіряю своєму серцю і вибираю саме ту композицію, яку відчуваю і розумію, що саме зараз настав її час. Звичайно, у мене є людина, яка завжди поруч, порадить, підкажіть - це моя мама. Для мене вона головний критик. Також мені дуже допомагає Світлана Вольнова - вона мене підтримує і стимулює йти далі.Кажуть, талановита людина - талановита у всьому. Чим ти захоплюєшся і чому хотіла б навчитися новому?

Я люблю фотографуватися, часто працюю фотомоделлю. Також нещодавно відкрила акторська майстерність, відвідую акторські курси і вже встигла спробувати зіграти в театрі А. Довженка. Дуже хочу знятися в кіно, ставлю собі за мету отримати роль у фільмі. Одним з моїх давніх захоплень є пошиття одягу. Я навіть відкрила свій інтернет магазин, але з-за того, що це займає дуже багато часу, поки вирішила відкласти цю справу.

Лія, розкажи, як тобі вдається тримати себе у формі?

Напевно, рік тому я зрозуміла, що 90% гарної фігури - це харчування. Я зараз на правильному харчування, кожні 4 години я їм, але і грішки є. Я не відмовляю собі в солодощах, хоча я не ласун, тому мені з цим дуже пощастило. Також спорт – це перше, про що повинна пам'ятати кожна дівчина, що доглядає за собою. Тренування для мене – джерело гормону щастя і енергії на цілий день. Я люблю, коли підтягнуте тіло, намагаюся багато бігати, але зараз у мене такий ритм життя, що можна і без спортзалу тримати форму.Які у вас творчі плани на майбутнє?

Плани великі. Дуже хочу відзняти кліп на пісню і до кінця року написати близько 5-6 пісень Мрій багато - і сподіваюся я реалізую. Сил багато, енергії теж, а головне-направити їх у правильне русло.

Нагадаємо, раніше ми публікували інтерв'ю з керівником студії "Мамахохотала" Романом Грищуком, в якому він розповів про проекти студії та плани на найближче будещее. Почитати можна тут.Категория: Шоу-бизнес