Що робити, коли твій друг починає зустрічатися з тим, кого ненавидиш


Опубликованно 12.09.2018 18:28

Що робити, коли твій друг починає зустрічатися з тим, кого ненавидиш

Це єдине почуття, яке я ніколи раніше не чув, висловив у пісні, незважаючи на те, як всюди така ситуація. Кожен може ставитися до зустрічі Нового партнера, хорошого друга і просто ... не відчуваю.

Давайте відразу уточнимо, що я не обговорюю відносини з застосуванням насильства чи сексуального насильства. Якщо ваш друг знайде себе в одній із тим, будь ласка, зробіть все що у ваших силах, щоб витягти їх з цієї ситуації, навіть якщо в результаті осипання вашої дружби. Ця жертва варто того. Ваш друг буде вам вдячний, навіть якщо вони і обурюються і ненавидять тебе. Знову ж таки, воно того варто.

Докладніше: Нэйтан Джоллі про те, чому він ніколи не використовувати додатки для знайомств

Докладніше: навіщо ходити в кіно-це найгірше перше побачення

Докладніше: яке це для підлітків втрачають цноту

Що я тут обговорюють тих людей, які просто хріновий людина. Незадачливое. Несмішний-але-голосно. Дрібна. Жорстокий. Ніяково вимагати. Пасивно-агресивний. У гостроносий, дерьмово люди, наші друзі іноді Дата, який голосно хвалитися тим, як вони гарні в ліжку, риса, яка знаходиться у зворотній залежності від насправді в 100% випадків.

Важко вирішити, що робити, коли твій друг починає зустрічатися з одним з цих нікчемних людей. Спочатку ви будете почувати себе, як Тім з офісу, відчайдушно озираючись навколо, намагаючись зловити очі іншого, як ніби мовчки сказати: "ти знімаєш?" Тоді ви будете промацувати грунт з іншими близькими друзями, з одноразовими запитання на кшталт: "Отже, що ви думаєте про такий-то?" і "це дивно, що він зустрічається з такою-то, вам не здається? Не його звичайний Тип, Гей?"

Часто пов'язаних з сексом відповідь на останнє питання, хоча ця людина настільки дратує, що всі оргазми в світі не змусить вас витрачати більше в їх компанію. Так ти досі не розумію.

Тоді ви будете заздалегідь просто скиглити про цю людину з друзями, синхронізацією історії і захлинаючись чекати, поки в наступний раз ви можете вивантажити їх все в подиві. “Він постійно хвалиться тим, скільки він з'їв піцу! Як, протягом кількох годин".

Решітки чендлера подруга Дженіс в друзях.

Дуже страшне явище-це коли твій друг нарешті розлучилася з цією людиною, і вікна відкриті. "О, слава богу, цей чоловік був жахливий!" Хор agreeance куранти, і список скарг починається. Як вони жували з відкритим ротом, плямкати і ригати і голосно дихати через ніс. До речі, вони говорили, ніби вас найняли допомогти. Поблажливе, як вони завжди називали мене "чемпіоном". Це час вони хвалилися, скільки напоїв він приймає їх, щоб напитися, як ніби це щось крім бідної економіки. Час вони носили Орландо Меджік баскетбол шорти в нічний клуб.

Потім, через три тижні, ваш друг повернеться разом з цією людиною, і Ви не можете почути ці дзвони ти мене так радісно, як маніакально і стервозна місто-крикун. Ваш друг пам'ятає всі речі, сказав — якщо вони вже не знав, що ти відчував цей шлях раніше, вони, звичайно ж, тепер вони на тебе ображаються. Звичайно, вони мають на боці своїх партнерів; вони є партнерами в кінці кінців.

Якщо ваші друзі просто не подобається ваш новий партнер, вам, ймовірно, слід відкласти всі свої кружляють, кружляючих емоції і спробувати звернути на це увагу. Досить часто використовуваним оборони", вони не знають її/його так, як я", і поки це зручно логіки, часто збиткові.

Технічно, вони насправді знають ваш новий партнер зовсім по-іншому до вас: позбавлений рожеві окуляри; в стані бачити недоліки вас нагнули, зашорений мозок блокує від вашого зору. Пам'ятайте про це, якщо ви з партнером не подобається, але і постарайтеся запам'ятати його, якщо ви робите неприязнь.

Важко, як здається, потрібно тримати язик за зубами, і нехай вони розберуться самі, або ризик штовхаючи їх разом. "Нас проти світу" - це найромантичніший будівництво є, і все, що ти робиш гучніше незгодних додає більше романтики в рівняння. Ви тільки засліплення подальшого свого друга недоліки свого партнера, продовжуючи відстійний відносини вони з'ясували, засмоктує в свій час, якщо ти не кинув рукавичку і змусив їх подвоїти.

Ніхто не любить визнавати того, що вони помилялися щодо того, кого вони люблять. Ніхто не любить визнавати того, що вони мають поганий смак. І ніхто не вибирає дружбу, а не любов.

Натан жуля Сідней-письменник, який спеціалізується на поп-культуру, музику, історію, даний злочин і справжня романтика. Слідувати за ним на Twitter @nathanjollyКатегория: Отношения