П'ять кращих нових професій, виявили — і вони всі про Tech


Опубликованно 12.09.2018 16:44

П'ять кращих нових професій, виявили — і вони всі про Tech

У LinkedIn, найбільшою професійною мережею в світі, проаналізували мільйони користувачів-введення посади за останні п'ять років, щоб знайти роботу критично важливих для австралійського бізнесу.

Виникають 2018 звіт по зайнятості показав, що в п'ятірку найбільш затребуваних ролі менеджер успіху клієнтів, для спеціалістів по обробці даних, інженер повний стек, експерт з кібербезпеки і досвід дизайнера.

Пітер Спаркс, старший директор з кібер-безпеки послуг у Symantec, який забезпечує кібербезпека програмного забезпечення і послуг, що сказав з об'ємом підвищеної небезпеки кібер-атак росте рік від року, не дивно, що кібер експертів з безпеки була названа однією з кращих країн робочих місць в Австралії в цьому році.

"Насправді, як індустрія, з погрозами ростуть, нам загрожує глобальна нестача кібербезпеки експертів і за даними дослідження компанії Frost & Sullivan, глобальної кібербезпеки робочої сили буде коротше приблизно на 1,8 млн осіб в найближчі п'ять років", - сказав пан Спаркс.

"Для споживачів обміну персональних даних з підприємств, ніж коли-небудь раніше, і з зростаючими очікуваннями на підприємства, щоб захистити цих розривом навичок стане важче ігнорувати".

У минулому році, річний Symantec в "загрози Інтернет-безпеки" зазначається, що Австралія займає восьме місце в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і Японії для спільних загроз інформаційної безпеки.

Експерт розкриває глобальної робочої сили кібербезпеки буде коротше приблизно на 1,8 млн осіб в найближчі п'ять років.

"Компанія Symantec відчув кожен рік зростає попит на кібер-талантів безпеки, особливо для високорівневих навичок, таких як криміналісти, експерти і аналітики ризиків для безпеки".

Навчання та кадрового рішення старший директор Джейсон Лауфер зазначив п'ять нових професій є надзвичайно високим попитом.

"Коли талант тонкого на землі, ідеальним кандидатом буде дуже вимогливого, шукаю відповідну культуру і потенційно надійний винагороди", - сказав пан Лауфер.

"Ключ до знаходження найкращої люди будуть орієнтуватися на те, щоб забезпечити справжній і сильний бренд роботодавця і зосередитися на навичках кандидатів і риси характеру за своєю попередній посаді."

Успіх клієнтів робочих місць, яка очолила список, був 38-відсоткове зростання в річному обчисленні за останні 12 місяців.

Дані також показали, кар'єри більшість співробітників були прийняті на ці посади, а також навички, найчастіше пов'язані з новими ролями.

З'явилися м'які навички, як одна з найважливіших характеристик роботодавці, за даними дослідження.

Сказав пан Лауфер з браком фахівців у цих нових професій, організації повинні також зосередитися на найм кандидатів, які мають навички з різних галузей промисловості.

Він заявив, що довгострокової завданням для HR і комплектування команд талант є виявлення кандидатів, спритність, гнучкість і здатність до перекваліфікації.

"Це може бути найкращим чином досягнута шляхом найму на навички і риси характеру, ніж попередні професії, а також пропонує можливості для потенційних та існуючих співробітників вчитися, а поїзд, на роботу," р-н Лауфер сказав.

ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ П'ЯТИ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Менеджер успіху клієнтів Програмне забезпечення для управління підприємством Управління взаємовідносинами з клієнтами Консалтинг

Вчений даних Машинне навчання Аналітика Інтелектуальний аналіз даних Великі дані

Інженер повний стек .чистий рамки В JavaScript Ява Програмна інженерія У angularjs

Кібербезпека Комп'ютерна безпека Консалтинг Менеджмент безпеки Мережа безпеки Інформаційна безпека

Дизайнер досвід Дизайн Досвід роботи з клієнтами Досвід користувачів Досвід проектування Дослідження користувачівКатегория: Новости