Україна попросила у Росії дозвіл на перехід біатлоністки Рассказовой


Опубликованно 12.09.2018 16:08

Україна попросила у Росії дозвіл на перехід біатлоністки Рассказовой

Анастасія Рассказова / Facebook

Російська біатлоністка Анастасія Рассказоваможе виступати за Україну.

Про це повідомив генеральний секретар Федерації біатлону України Роман Бондарук. За словами фахівця, Федерація біатлону України запросила у Спілки біатлону Росії (СБР) дати дозвіл на виступи Рассказаовой за Україну.

«У Бех карантин діє до 15 грудня, Москаленко він взагалі не зачіпає, для Рассказовой буде діяти один рік. Тому ми написали листа на адресу СБР з проханням дати дозвіл на її перехід. В іншому випадку їй доведеться чекати ще 12 місяців.

Вони і не збиралися виступати за Україну, але, коли не склалося з Білоруссю, звернулися до нас. Повертатися в Росію вони вже не могли, оскільки звідусіль звільнилися, забрали свої трудові книжки.

У Білорусі вони провели два тренувальних збори, але незабаром після цього отримали відмову, тому і почали шукати інші варіанти. Ми ж про них до цього навіть ніколи не чули і ніяк не могли бути ініціаторами запрошення, просто пішли їм назустріч. Якщо у них є бажання виступати за нас, ми можемо надати допомогу з наданням умов для тренувань».Раніше повідомлялося, що Рассказова, Бех і Москаленко хочуть змінити громадянство з російського на українське. Читайте також:Категория: Спорт