Як змусити дитину спати всю ніч?


Опубликованно 12.09.2018 12:04

Як змусити дитину спати всю ніч?

Найчастіше молоді батьки розуміють, що з появою дитини спати, як і раніше, їм не доведеться. Принаймні, протягом декількох місяців. Дитина росте, тому мама і тато хочуть знати, як змусити дитину спати всю ніч. Сон і темперамент

Як змусити дитину лягти спати? Багато в чому це залежить від темпераменту. Одні діти тихі і спокійні, а інші - енергійні і дратівливі. Ці риси характеру роблять сильний вплив на сон. Якщо знати про це, то можна регулювати час сну і відпочинку малюка. Для одних дітей не становить праці засинати самостійно, інші це роблять тільки з допомогою батьків. Одні малюки не реагують на сторонні звуки. Інші діти прокидаються від найменшого шуму в квартирі.

Батькам слід враховувати всі ці фактори, щоб допомогти дитині і контролювати його сон.

Новонароджені до півроку сплять вночі всього за 3-4 години поспіль, в їх віці це вважається нормою. Батьки повинні розуміти це і знайти підхід до своєї дитини.

Більшість дітей, починаючи з 6 місяців, сплять по 5-6 годин поспіль і прокидаються вранці для годування. Батьки, переживши коліки, застуду, прорізування перших зубів, теж сплять довше і спокійніше. Причини прокидання

Як змусити дитину спати всю ніч? Спочатку необхідно з'ясувати причини, згідно з якими діти часто прокидаються: Після віку 3 місяців у дитини починають різатися зуби. Іноді допомагає спеціальна іграшка, яку дають малюкові. Мокрий підгузник. Малюк відчуває дискомфорт, якщо йому не надінуть памперс сухий. Коліки. Годувати немовля потрібно вчасно, робити масаж животика. Носити у вертикальному положенні, щоб вийшло повітря. Сторонній шум. Батькам слід навчити малюка засинати під сторонні звуки, але гучними вони бути не повинні. Нежить. Дуже часто неможливість дихати носом змушує немовляти часто прокидатися ночами. Пробудження із-за власних рухів тіла. Щоб вирішити цю проблему, потрібно сповивати дитину.

Батьки повинні намагатися усунути всі причини, які заважають малюкові заснути. Зміна процесу сну

Як змусити дитину спати? Спочатку потрібно визначитися з видами нічного відпочинку. Він буває швидкий і повільний. Під час першої фази діти бачать сни, посміхаються, мозок обробляє всю інформацію, отриману днем. Найчастіше дитина прокидається в цей період.

В процесі глибокої фази прокинутися просто неможливо, так як сон глибокий і спокійний. В цей час малюк росте і у нього зміцнюється імунітет.

Як змусити дитину спати в рік? Дорослішаючи, діти прокидаються рідше, так як час повільної фази збільшується. Коли дитині виповнюється 2 роки, час швидкого сну становить 4-5 годин, а до 14 років - 1 годину. Змушувати дитину спати більше або менше не можна. Як спить дитина

Як змусити дитину спати всю ніч? Батькам варто розібратися, чому малюк відпочиває вночі таким чином: Дитина не спить всю ніч. Можливо, він переплутав день з ніччю. Батькам потрібно контролювати його розпорядок. Не можна давати малюкові багато спати вдень, найкраще зайняти його іграми. А ввечері перед сном провести спеціальний ритуал: прийняти ванну, вимкнути світло і прочитати казку. Спить всю ніч безперервно, але іноді прокидається. Дитину можуть мучити коліки, ріжуться зубки, мокрий підгузник або він розбудив себе своїми руками. Перед сном потрібно провітрювати кімнату і частіше міняти білизну. Іноді малюки прокидаються, коли голодні. Це одна з найбільш поширених причин. Тому не слід припиняти годувати дитину грудьми, поки він прокидається вночі. Відучувати дитини слід поступово. Можна скоротити прийом їжі вночі, а збільшити порцію перед сном. Так дитина довше залишається ситим. Малюк спить всю ніч. Така ситуація вкрай рідкісна, але вона не завжди сприятлива. Поки дитина мала, його необхідно будити, щоб нагодувати.

Це найпоширеніші ситуації, з якими стикаються батьки маленьких дітей. Важливість нічного відпочинку

У новонародженої дитини важливе заняття - сон. Іноді вони можуть спати цілодобово. Сон для малюка важливий, тому що мозок в цей час розумово і фізично розвивається. Дитина буде завжди в гарному настрої, коли він виспиться. Він зможе грати, добре їсти і спілкуватися з батьками. Скільки часу йому потрібно, щоб виспатися? Це залежить від особливостей і віку малюка.

Як змусити дитину спати? Щоб він не прокидався, батькам потрібно створити комфортні умови. Його треба нагодувати, купувати і надіти сухий підгузник. А якщо дитина довго спить вдень, то його обов'язково слід будити. Інакше він не засне вночі.

Якщо ж дитина не висипається, то стає дратівливою і плаксивою. У нього мало сил для прийому їжі, спілкування та ігор. Недосипання погіршує становище, тому що малюк настільки втомився, що не заспокоюється і не засинає. Дитина поринає в сон, коли у нього не залишається ніяких сил. Але він зазвичай неглибокий і переривчастий. З-за цих проблем виснажується нервова система.

Тому батьки повинні знати, як підготувати дитини до сну, як правильно укладати і як не пропустити найсприятливіший час. Денний сон

У деяких батьків виникають такі ситуації, тому батькам варто вирішити їх. Як змусити дитину в 3 роки спати вдень? Потрібно скористатися наступними рекомендаціями: відмовитися від рухливих ігор перед сном; слід враховувати стан нервової системи дитини; перед сном не треба перегодовувати дитини; мамі варто посидіти поруч з малюком, поки він не засне в її присутності; батькам не слід нервувати і лаяти малюка, щоб у нього не склалася негативна ситуація з денним сном; мамі слід придумати ритуал або заохочення за гарну поведінку; потрібно погладити дитину по спинці; мамі слід пояснити дитині, що йому необхідний сон, щоб він виріс сильним і здоровим.

Як змусити дитину спати в садочку? Мамі потрібно постаратися, щоб привчання до відвідування дитячого закладу проходило поступово. Спочатку слід залишати його в групі на 2-3 години. І тільки після цього залишити на денний сон. Можливо, дитина, бачачи як приклад інших дітей, зможе зробити це разом з ними. Як навчити дитину спати всю ніч

Щоб малюк спав всю ніч, він повинен досягти однорічного віку. Однак існує кілька способів, здатних полегшити життя батькам: Не слід формувати у малюка ніякої залежності. Потрібно, щоб він засипав самостійно без всяких додаткових пристосувань. Не потрібно давати малюкові різні речі, які його заспокоять. Він повинен навчитися цьому сам. Як змусити дитину спати вдень? Мамі потрібно вести щоденник сну немовляти. Там вона буде записувати час денного і нічного відпочинку. Навіть якщо дитина засинає в різний час, то можна виявити певну систему. Тому батьки зможуть відкоригувати відпочинок малюка. Слід придумати перед сном певні ритуали. Завдяки цьому дитина буде знати, що пора відпочивати, і не протестуватиме. Підходячи до дитячого ліжечка, мамі слід говорити повільно і тихо, закрити штори і побажати спокійної ночі. Такі речі слід повторювати щодня, щоб малюк запам'ятав і звик до цього. Перед сном потрібно провітрювати приміщення, щоб дитині комфортно спалося. Слід зменшити нічні годування. Можна замінити їх водою. Обсяг порції також слід зменшити.

Більшість діток міцно спати починають після року. До цього вони будуть прокидатися, поки такий режим не закріпиться. Якщо дитина після року прокидається вночі

Дитині важлива тепла атмосфера, яка панує в сім'ї. Дитина може нервувати через виникнення напруги. У батьків повинні бути ідеальні відносини. Тоді малюк зможе спати міцніше, а стан нервової системи покращиться.

Якщо у однорічної дитини спостерігається неспокійний сон, то можливо, йому не вистачає турботи і любові. Якщо відбувається порушення нічного відпочинку, то виникають збої в психічному розвитку. У такій ситуації необхідно вирішувати проблему з допомогою фахівця.

Батькам варто запастися терпінням і чекати такого моменту, коли малюк зможе засипати самостійно. Автор: Федорова Вікторія 8 Липня, 2018Категория: Дом и семья