Збільшення проміжків між прийомами їжі збільшує тривалість життя?


Опубликованно 12.09.2018 11:00

Збільшення проміжків між прийомами їжі збільшує тривалість життя?

Збільшення проміжків між прийомами їжі покращує загальний стан організму і позитивно впливає на тривалість життя. До таких висновків, що суперечить усталеній думці, що потрібно їсти часто, але невеликими порціями, прийшли фахівці з США після експерименту з 292 мишами.

Одні гризуни мали цілодобовий доступ до їжі, інші споживали на 30% менше калорій. Інші тварини харчувалися один раз на день, однак при цьому споживали приблизно стільки ж калорій, що і гризуни з першої групи.

Доктор Рафаель де Кабо з Національного інституту з проблем старіння у США прокоментував результати роботи вчених, пояснивши, що «збільшення проміжків голодування призвело до поліпшення загальних показників здоров'я і життєздатності у самців мишей».

«Причому це відбулося без зниження калорійності і незалежно від типу дієти. Ймовірно, голодування відновлювало важливі механізми, які не встигали зберегтися при безперервному споживанні їжі», - зазначив дослідник.

Вчені вважають, що метаболізм мишей схожий на людський, тому висновки фахівців можуть бути актуальні і для людини.Категория: Здоровье