Медики розповіли, чому жінкам не варто пити молоко


Опубликованно 12.09.2018 11:00

Медики розповіли, чому жінкам не варто пити молоко

Рак молочної залози вважається надзвичайно поширеним захворюванням в наші дні. Проте про цю хворобу відомо з найдавніших часів, ознаки раку і різних пухлин грудей виявлені навіть у єгипетських мумій.

Не все так страшно: зараз медицина володіє достатніми знаннями для того, щоб допомогти жінці, у якої виявлений процес утворення злоякісної пухлини. Звичайно ж, якщо захворювання вчасно помічено! Але найголовніше - схоже, німецьким дієтологам вдалося знайти головні причини раку грудей.

Якщо жінка вживає в їжу багато жирних молочних продуктів, вона ризикує своїм здоров'ям. Німецькі дієтологи провели дослідження, в результаті яких з'ясували: високе споживання жиру, особливо жиру, що міститься в молоці, сирі і сирі, - фактор, що сприяє появі злоякісних клітин.

Рясне споживання жирів викликає зростання внутрішньочеревного жиру і підвищує вироблення гормонів естрогену і прогестерону. Прийом протизаплідних препаратів також може стати причиною надлишкової кількості естрогену в жіночому організмі. Цей фактор підвищує ризик захворіти на рак молочної залози в кілька разів!

Найкраща профілактика раку молочної залози - обмежити споживання жирного молока і жирного твердого сиру. Якщо ти будеш стежити за своїм меню пильно, вдасться уникнути не тільки проблем із зайвою вагою, але і виникнення ряду небезпечних захворювань.Категория: Здоровье