Меркушина і Підгрушна потрапили в квіткову церемонію гонки переслідування на літньому ЧС

Опубликованно 11.09.2018 21:00

Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна/ Фото - Максим Чеберяка

В Нове-Місце завершилася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами. Відразу три українки потрапили в топ-10 гонки, расположишись з 5-го по 7-ю позиції.

Кращою серед наших біатлоністок стала Анастасія Меркушина. Стартувавши з 7-ї позиції Настя допустила 4 промахи, але завдяки гарному ходу по дистанції дісталася до фінішу п'ятою.

Слідом за Меркушиної фінішувала капітан команди Олена Підгрушна, не закрила три чорні вічка. А 7-ю гонку завершилаВіта Семеренко, в пасиві у якій також 3 промахи.

Юлія Журавок, яка в спринті стала 10-й, на старт гонки переслідування не вийшла. Як повідомив старший тренер жіночої команди, у спортсменки піднялася температура, із-за чого вона була змушена пропустити старт. З цієї ж причини не фінішувала Марія Кручова.

Побеу в гонці здобула титулована чешка Вероніка Віткова, другою стала словачка Пауліна Фіалкова, а на третій позиції розташувалася казашка Галина Вишневська.

Чемпіонат світу з літнього біатлону. Жінки. Гонка переслідування:

1.Вероніка Віткова (Чехія) – 31.25,8 (0+1+0+1);

2. Пауліна Фіалкова (Словаччина) – 21,8 (2+0+1+1);

3. Галина Вишневська (Казахстан) – 27,7 (0+0+1+1);

...

Нагадаємо, сьогодні Богдан Цимбалзавоював першу медаль цього чемпіонату світу для збірної України. Читайте також:

Категория: Спорт