Хто повинен платити на першому побаченні?


Опубликованно 11.09.2018 19:16

Хто повинен платити на першому побаченні?

Ще в ті часи, коли ми обидва були вільні, я з ним часто сідали разом, щоб обговорювати і препарувати наші дати: від великого, не так велика, щоб зовсім поганим, не було нічого зі столу.

Ми розділимо поради на всі, від що надіти на перше побачення, як до доброго кінця невдалий роман; але була одна тема, тому рішуче висловився, що я ніколи не міг зрозуміти, якщо я погоджуся.

На кожне побачення він пішов далі, тому завжди запропонують підібрати вкладку, то він відчував, що це був успішний вечір чи ні.

Це рішення він прийняв після розмови з кількома жінками — як платонічні друзі і датами — хто говорив про кількість зусиль, жінка повинна поставити підготовки для першого побачення.

Докладніше: секс робота зруйнувала мою здатність фліртувати?

Докладніше: шість чоловік кожен секс-працівник стикається на програми для знайомств

Докладніше: є одне питання, яке мені задають більше, ніж будь-який інший

Немає часу і грошей потрібно, щоб ваші волосся і нанесіть свіже обличчя макіяж і навіть підібрати нове вбрання, якщо ви відчуваєте, так схильний: але є також занепокоєння у більшості жінок, коли збиралася на побачення в перший раз.

Він буде розумний, веселий, добрий хлопець, він, здається, в його анкету на сайті знайомств?

Чи він збирається бути навпаки: неуважний, грубий, або навіть прямо-таки моторошно?

"Іноді жінка повинна бути хоробріше вас обох, просто перебуваючи там", - відповів том.

Хоча він, звичайно, було кілька посередніх часу, він не мав досвід, який він вважає, щоб бути по-справжньому страшним.

Я — і досить багато її подруг — не так пощастило.

“Щоб компенсувати це, я думаю, це тільки справедливо, що хлопець платить за вечерю. Вам не треба голосно про це; це просто маленьке підтвердження, що ви вдячні, що вона прийшла."

Чи згодні ви з Томом чи ні, він, мабуть, роблю щось правильно: адже він щасливий у шлюбі.

Але як я залишаюся один, і активно побачення, я ловлю себе на паузу, поки не дійду до мого гаманця в кінці кожного вечора: я повинен запропонувати, щоб заплатити за нас обох? Щоб справедливо розділити рахунок? Або щоб побачити, якщо моя Дата, як і те, чи збирається зателефонувати ввечері його лікувати?

Історично, традиція, людина платить за все на побаченні народився з того факту, що жінки рідко мають фінансові ресурси для цього.

Якщо жінка була позбавлена можливості працювати за її статі, або платять дуже мало за ту роботу, яку їй вдалося зробити, здавалося тільки справедливим, що людина, можливо, були заробляти набагато більше, ніж вона змогла б взяти на час, що вони провели разом.

Але це було давним-давно.

Коли я дивлюся навколо в моєму колі подруг, ми всі успішні, фінансово-стійкі люди.

Навіть в Сіднеї, де найвищі зарплати як і раніше бачу, ви боретеся, щоб поповнити картку, опал і платити орендну плату на тому ж тижні, ми якось примудряються обійтися: іноді навіть заробляють більше, ніж чоловіки, що ми зустрічаємося.

Як жест, схожий на Тома цінується — тому що у всіх нас є історії про зустрічі Дата, хто поставив нас на околиці — варто чекати, або навіть припускати, що люди поклали їх кращих фінансових ноги вперед в ім'я гендерної політики?

Коли почали зустрічатися він відчував себе милою і невинної у моїх грошових коштів з тиснявою і подивитися, що ми могли б зробити з наших обмежених ресурсів: хапають найдешевші пляшки вина на полиці, і розділивши його на жирний мішок риба і чіпси в парку був чарівний, не просто зброя. Але зараз мені тридцять, і я не боюся сказати, що мої стандарти змінилися.

Докладніше: чому я не 'просити Ангела' на мій наступний поганий день

Докладніше: чому чоловіки зраджують з працівниками секс-бізнесу

Докладніше: чому я хочу випробувати свій власний щасливий кінець

У ці дні моє ідеальне перше побачення передбачає бесіду за вечерею і келихом мартіні або два, а не натикаючись лікті в місцевому пабі, як ми намагаємося прокричати один одному, перекрикуючи шум наших місцевих двох-на-один щасливий час.

Так що я охоче визнаю, що, можливо, я не найкраща людина, щоб вивчити список з Сіднея дешеві ідеї дати' з, а поряд з усвідомленням того, що мої смаки змінилися, як я став старшим приходить розуміння, що якщо я хочу зберегти свої високі стандарти, я повинен бути готовий выкашлять деякі гроші.

Якщо я на побачення з адвокатом, який натякає на зарплату у верхньому-шість фігур при описі його кутовому кабінеті над зоною Мартін-Плейс, то безумовно, я не відчуваю коливань, якщо він дістає з кишені платинову картку, коли рахунок прибуває.

Але якщо я вечеряю з кимось, хто безробітний, чи працюєте над проектом пристрасті, а зішкріб з мінімальної заробітної плати концерт, я відчуваю себе винуватою, що вони платять нам обом.

Зрештою, не я єдиний, хто повинен нести відповідальність за моїх дорогих варіантів коктейлю?

В ідеальному світі, можливо, всі чоловіки будуть кричати жінок, обід та напої, щоб спокутувати чужі гріхи: але знову ж таки, в ідеальному світі ніхто не повинен боятися піти на побачення для початку.

Якщо Дата вже пройшли початковий привітання етапі, і не знайшли себе на приймальному кінці ввічливій, але нагальної причини, що мені треба негайно піти; є високий шанс, що він не включив ні піднімати тривогу на моєму Крип-о-метр, і я досить комфортно, щоб провести найближчі кілька годин з ним. Поки він відчуває себе чемно відмовитися, якщо Дата особливо наполягав на тому, щоб він заплатив; це, звичайно, настільки ж грубі, щоб сидіти за столом і очікувати, що законопроект буде піклуватися для вас.

Звичайно, я не можу говорити за інших. Я чув багато історій від друзів, які клянуться, що ніколи не дозволить жінці платити за одну річ, на побачення, в той час як інші воліють, законопроект повинен бути поділений порівну.

Дуже невелика кількість людей, яких я знаю, передаються історії, в яких жінка запропонувала за все потрібно платити, і вони погодилися; прийнявши її як невеликий оплати вперед відносини, в яких вони уявляють себе, витрачаючи все більше і більше грошей, щоб тримати їх розважали партнера.

Що я можу сказати? Коли справа доходить до знайомства, здається, там дійсно немає такої речі, як безкоштовний обід.

— Кейт Айзелине-письменник і секс-працівник. Продовжити розмову на Twitter @kateiselinКатегория: Отношения