Я не буду вибачатися для інтиму супер багаті чоловіки


Опубликованно 11.09.2018 19:16

Я не буду вибачатися для інтиму супер багаті чоловіки

Я думав, що одного разу я зустріла хорошого хлопця, заспокоїться, і ми б разом красиве життя. Так сталося, що я познайомилася з хлопцем, я думав, що був досить великим, і вийшла за нього заміж, і ми провели 10 років разом, перші шість були гарні, а потім останні чотири я просто намагаюся врятувати потопаючого відносини, поки він затонув пива і познайомився з моїми друзями.

Не тільки я була в розпачі, але коли розлучення було вирішено, я також зрозумів, що я був на мілині. Все, що я збирав гроші були витрачені на мого колишнього чоловіка борги і виверткі інвестиційних рішень. Так що я був в моєму середині 30-х років, без $10 на моє ім'я.

Більше історій, як це, йти на whimn.ком.ау

Ось коли я прийняв рішення, що змінить моє життя.

Я вирішив продовжити мої критерії при виборі партнера. Наступного разу, я заприсяглася, що не просто зосередитися на дотепність і вражаюча АБС — це не зрозумійте мене далеко в минулому. На цей раз я був більше стурбований зарплатою, ніж шість пакетів.

Перші шість років були відмінними. Останні чотири роки нашого шлюбу, не так вже й багато.

"Це просто, як легко закохатися в багатого людини в бідняка," моя мама завжди говорила, і зараз я розумію, що вона була права на гроші.

Якщо шлюб був розірваний і у мого чоловіка були гроші, я б все одно була спустошена, але, принаймні, я б залишилася з чим-то. Одружившись з любові залишили мене з розбитим серцем, забиті его, і значні борги за кредитними картками. Звичайно, я міг би зробити краще.

Я не страшна жінка. Я тримаю себе у формі і піклуватися про свою зовнішність. Я знаю, що чоловіки помічають мене.

Я зробив це мій спеціальний проект, щоб переконатися, що право чоловіки помітили мене

Чоловіки, як Австралійський підприємець Джеффрі Edelsten — хлопець, який чітко розуміє цінність ділових відносин. Він піклується про своє партнером, і вона піклується про нього. Хіба це не те, що ми всі, насправді, якщо ми є чесними з самими собою?

Коли розлучення було вирішено, я також зрозумів, що я був на мілині.

Ми кожен принесе наші сильні і слабкі сторони в будь-яких відносинах. Моя сила в тому, що я гарна і я знаю, як змусити хлопця відчувати себе добре, і сила мого ідеального чоловіка полягає в тому, що він може оплатити свої рахунки і купити мені хороші речі.

Кожному переможцю. Це те, що я називаю взаємовигідні відносини.

Я не дивлюся на це, як і будь-який інший, якщо тебе приваблюють блондинки чи ботаніки, або високих хлопців.

Гроші-це просто щось я знайти супер привабливий чоловік і я не буду вибачатися за це

Я пробувала спочатку звичайні програми для знайомств — я був щирим і чесним про те, що я повинен був запропонувати, і те, що я чекав на відповідь. Я зізнався, що трохи насильства, але давайте дивитися правді в очі, все це було з бідолашними. Але мені довелося повернутися до креслярської дошці.

Я досліджував і знайшов там були програми, присвячені такого роду відносини. Місця, де ви могли б бути супер чесним і не розіпнуть за це. Тому я завантажив деякі гарячі голови від мене і трохи кокетливий текст. Я сказав, я хотів, щоб хто-то дбав про мене — вік і зовнішність не мають значення. Але я припустив, що він повинен бути добрим, і я б не миритися з ким-небудь обман або звертатися зі мною як з ганчіркою.

Гроші-це просто щось я знайти супер привабливий чоловік і я не буду вибачатися за це.

Дещо про цих типах відносин, це означає, що це не займе багато часу, щоб знайти кого-то. Я думаю, тому що ти не чекаєш удару блискавки — ти просто шукаєш когось, хто поставлять мітку ваші дуже розумні коробки.

Мені знадобилося шість днів, щоб знайти Джо

Джо 28 років старший за мене. Він любить, що я молода, у формі, світловолосий і енергійним. Мені подобається, що він турботливий, оселилися, успішним і, так, неймовірно багаті. Це не те, що я сховав від нього, так як той факт, що він включений за моєї зовнішності-це не секрет. Ми були разом шість місяців, і він взяв мене на двох закордонний відпочинок, і ми збираємося жити разом у квартирі, яку я навіть не наважився дивитися на, перш ніж я зустрів Джо.

І він неймовірно добрий і щедрий. Він дає мені свою кредитну карту, щоб використовувати, якщо я виходжу на вулицю — тільки у випадку, якщо я бачу те, що я хочу купити.

Гроші і хто може купити мені хороші речі-це те, що я знаходжу привабливим в чоловікові.

Він купив мені цілий новий гардероб — всі речі, які підкреслюють мою фігуру, звичайно, тому що він виходить з цього. Ми чудово проводимо час разом, і я знаю, що якщо все закінчиться, мені не буде гірше, ніж коли я прийшов у цей.

Сказала дочка Джо, який на два роки старший за мене, йому вона думає, що він будучи прийняті для їзди. Він сказав їй, що його успіх означає, що він в змозі зробити кращий вибір у житті — і що він вибере мене. Він щасливий зі мною, і я щаслива з ним. Ми обидва дорослі люди, так в чому питання?

Ця стаття спочатку з'явилася на Whimn і була опублікована з дозволу.Категория: Отношения