Конкурси з алкоголем: оригінальні та цікаві ідеї, поради, відгуки


Опубликованно 11.09.2018 06:20

Конкурси з алкоголем: оригінальні та цікаві ідеї, поради, відгуки

На будь-якій дорослій вечірці присутні алкогольні напої. Їх можна вживати різними способами. Наприклад, тягнути коктейль за приємною бесідою або ж пити горілку на спір. Але набагато веселіше пити, коли напої стають призом. Найцікавіші конкурси з алкоголем шукайте нижче. «Обери стопку»

Суть алкогольних конкурсів не в тому, щоб швидко напитися, а в тому, щоб зробити процес вживання спиртних напоїв веселим. Тому завжди слід дивитися, щоб гості були в змозі грати в ігри, призами яких буде алкоголь. Слід вчасно дискваліфікувати тих персон, які перебувають у стані нестояння. Для таких людей гри повинні своєчасно закінчуватися, щоб потім ніхто ні з ким не почав з'ясовувати стосунки або мірятися силою. Врахувавши всі ці факти, можна проводити конкурс.

Як це зробити? Підготовчий процес буде такою. Слід взяти 10 чарок, у 8 з них налити воду і дві горілку. Потім розставити по 5 чарок на різні частини столу. У кожному наборі має бути по одній чарці з горілкою. У конкурсі беруть участь два гравці. Добровольці стають до приготовленого набору і по черзі починають пити стопки. Виграє той, хто перший знайде горілку. Визначати спиртосодержащий напій потрібно на око. Не можна нюхати чарки або вмочати в них пальці. «Я ніколи не...»

Ця весела гра може проходити у вигляді конкурсу на вибування. У чому полягає суть цікавого способу вживання алкогольних напоїв? Кожному учаснику наливається алкоголь. Перший доброволець починає кін. Персона каже, чого вона ніколи не робила. Починати потрібно з чогось простого. Наприклад, фраза може звучати так: "Я ніколи не сидів за кермом автомобіля". Ті, хто сидів за кермом автомобіля, цокаються і п'ють, інші вибувають. Хід переходить до наступного гравця, і тепер він вирішує, чого він ніколи не робив. Розповідати треба чесні історії. Так у людей вийде не тільки цікаво провести час, але і ще краще познайомитися зі своїми співтрапезниками. Не варто розповідати якісь занадто специфічні історії. Знайдеться мало людей, які коли-небудь гладили тигра, чи ведмедя. А ось персон, які стояли під водоспадом, пірнали з крутої гори або сиділи на парах по матанализу, знайдеться чимало. «Я»

Придумуєте конкурси на дівич-вечір з алкоголем? Пограйте в просту дитячу гру. Вона може бути неймовірно смішний, якщо грати в неї не на тверезу голову. Суть конкурсу буде полягати в тому, щоб не засміятися. Проводиться конкурс так. Дівчата сідають у коло і починають по черзі говорити «Я». Коли кон проходить, всі п'ють півкелиха шампанського. Через кілька конов хто-небудь обов'язково розсміється. Тепер цій дівчині дається забавне прізвисько. Гра триває. Всі говорять «я», а засмеявшаяся дівчинка додає до «я» ще одне слово. Наприклад, це може виглядати так: «Я свиня». Наступного засмеявшейся дівчинці теж придумується прізвисько. З часом у займенники може з'явитися цілий шлейф забавних прізвиськ. Гра ведеться на час. У кого через 30 хвилин «хвіст» буде найменшим, той і виграв. «Хороша дружина»

Цей конкурс парний. Для його проведення потрібно вибрати кілька чоловіків і жінок. Можна брати сімейні пари, а можна просто хороших різностатевих друзів. Щоб смішний конкурс з алкоголем вдався, голоси людей повинні бути добре знайомі один одному. Перед початком гри всім учасникам потрібно зав'язати очі. Для цієї мети підійдуть шарфи або хустки. Чоловіки і жінки з різних команд розставляються по різних кінцях кімнати. Дівчатам в руки дають повну чарку горілки і солоний огірок. Дама повинна донести свою чарку, орієнтуючись на голос партнера, який, у свою чергу, повинен рухатися до жінки назустріч. Щоб конкурс проходив цікавіше, учасників потрібно розкрутити перед початком гри, щоб збити їх орієнтацію на місцевості. Коли чоловік з жінкою зустрінуться, дама повинна напоїти і нагодувати чоловіка. Представники сильної статі руки використовувати не повинні. Виграє команда, яка зі всіма поставленими завданнями впорається швидше. «Дружній лад»

Подібний конкурс слід проводити тоді, коли всі люди перебувають напідпитку. В такому стані поставлена задача багатьом учасникам буде здаватися нездійсненною. Суть конкурсу у наступному. Перед кожним учасником ставиться 5-6 чарок з горілкою. Наливати цілі чарки не варто. Досить буде налити половину ємності. Два добровольця сідають один навпроти одного. У рядок перед ними ставляться стопки. У кожної людини повинен бути свій лад. Завдання учасників - на швидкість спустошити всі ємності, а потім розставити їх у такий же рівний ряд. Хто впорається з цим завданням, той і виграв. Учасників такого конкурсу потрібно брати перевірених. Споювати людей, які звикли до міцних алкогольних напоїв, не варто. Інакше потім доведеться довго приводити до тями. «Вгадай, хто п'є»

Щоб розважити гостей на весіллі, можна провести цікавий конкурс, в якому можна буде робити ставки. Для проведення забавного заходи знадобляться 5 добровольців. Інші глядачі повинні розділитися на кілька команд. Якщо гостей небагато, то кожен може робити свою ставку, і тоді не доведеться збирати команди. Як провести конкурс на весілля з алкоголем? У чотири келихи наливається вода і один – горілка. У кожен келих ставиться соломинка. Завдання всіх учасників - випити свій напій без гримаси. А завдання гостей - здогадатися, хто п'є горілку. Можна ускладнити завдання і попросити всіх учасників, які п'ють, навмисне корчити різні пики. Тоді конкурс буде ще цікавіше. Перемагає той, хто правильно вгадає людини, що п'є горілку. «Чотири королі»

Для проведення цього веселого конкурсу з алкоголем знадобляться картки. Всі учасники сідають в коло і передають колоду з рук в руки, по черзі знімаючи верхню карту і скидаючи її в центр. Перший чоловік, який витягує туз, називає будь-який алкогольний напій. Друга персона, яка знімає туз, каже, в якій кількості напій потрібно випити. Третя персона, якій пощастить зняти туз, оповідає, в якій позі потрібно випити. А четвертий людина виконує бажання всіх попередніх. Перед грою потрібно добре перетасувати карти, щоб ні у кого не залишилося сумніву в чесності проведеного конкурсу. «Пий і крути»

Немає часу займатися спортом? Якщо ви віддаєте перевагу зустрічі з друзями походів в спортзал, ваша фігура вас не скаже спасибі. Але ви можете поєднувати приємне з корисним. І в цьому вам допоможуть специфічні конкурси з алкоголем для галасливої компанії. Один з них буде таким. Вам знадобляться добровольці, обручі і склянки з пивом або коктейлем. Починається конкурс з того, що кожен з учасників починає крутити обруч. Можна крутити як на животі, так і на руці або нозі. Коли процес налагоджений, всім учасникам дається по келиху спиртного. Виграє в конкурсі той, хто вип'є свій напій швидше за інших. При цьому потрібно продовжувати крутити обруч і не кидати його. У кого обруч впаде, той вибуває. Виграють самі спортивні любителі алкоголю. Алкогольна естафета

У дитинстві практично всі люди люблять естафети. Але не варто відмовлятися від улюбленого заняття, якщо ви виросли. Його можна просто модернізувати. Одним з конкурсів для дорослих з алкоголем буде естафета. Підготовка до конкурсу виглядатиме так. Візьміть два стільці і поставте на них по пляшці вина. І по келиху. Розділіть учасників на дві команди. За сигналом перші добровольці повинні добігти до свого стільця, розкрити пляшку і налити келих. Вино слід принести до своєї команди і дати його випити готується до старту учаснику. Той, у свою чергу, біжить з келихом до пляшки, наливає алкоголь і несе третьому учаснику естафети. Виграє та команда, яка швидше інший вип'є пляшку вина. «Хто останній»

Не тільки естафету можна модернізувати для дорослої компанії. Одним із конкурсів на день народження з алкоголем може стати улюблена всіма забава зі стільцями. Але у випадку з дорослими учасниками правила дещо видозмінюються. Люди стають навколо столу. На стіл ставиться на одну чарку горілки менше, ніж стоять навколо добровольців. Включається музика, і учасники конкурсу починають бігти навколо столу. Коли музика зупиняється, той, хто встигне, повинен схопити чарку і випити її. Кому чарки не дісталося, вибуває. Чарки наповнюються новою порцією горілки, а одна з порожніх ємностей прибирається. Таким чином, чарок на столі завжди має бути на одну менше, ніж учасників конкурсу. Знову вмикається музика, учасники біжать, і мелодія зупиняється. Розігрують кон до перемоги одного з гравців. «Сдуй карти»

Конкурс для компанії з алкоголем може бути дуже простим. В ньому перевіряється сила легенів учасників. Зазвичай виграє некурящий гравець, але може повезти і того, хто курить. Правила такі. На пляшку горілки треба покласти колоду карт. Всі гравці по черзі дмуть на колоду. Кожен гравець вважає кількість здуті їм карток. Виграє той, хто збере найбільше карток. Можна проводити забаву в кілька конов, а можна зупинитися на одному повному колі. Переможець забирає пляшку, на якій лежали карти. Скоромовки

Коли люди випивають зайвого, вони починають потроху втрачати здатність зв'язувати слова. Це можна цікаво обіграти за допомогою конкурсу для компанії з алкоголем. Для цього слід заздалегідь відібрати скоромовки. Бажано брати щось не надто популярне. Наприклад, попросіть гравців вимовити «Стаффордширський тер'єр завзятий, а чорношерстий різеншнауцер жвавий» або «Вибірка за прибиральницям на роллс-ройсах нерепрезентативна». Можете використовувати будь-які скоромовки. Головне, щоб ведучий сам був в змозі швидко і без запинки вимовити завдання. Інакше конкурс не зможе відбутися із-за бурхливого сміху з боку потенційних учасників. «Пляшка»

У молодості багато грали в «пляшечку». Правила гри усім добре знайомі. Цю забаву можна трохи модернізувати й піднести як конкурс з алкоголем. Суть гри залишається. Один з учасників наливає в склянку будь-якій з вибраних ним алкогольних напоїв в такій кількості, в якому хоче, а потім крутить пляшку, яка лежить посередині столу. Той, на кого показує горлечко, випиває келих і наповнює його для наступного учасника. Можна заздалегідь обумовити кількість спиртного, інакше для деяких людей конкурс закінчиться дуже швидко. Виграє той чоловік, який після засеченного заздалегідь часу залишається самим тверезим. «Столик»

Для цього конкурсу з алкоголем потрібно буде розділити всіх охочих взяти участь на дві команди. Двоє учасників за загальним голосування або ж за жеребкуванням стають столиками. Люди встають на коліна, а до них на спину ставляться підноси. Такі столики встають на початку і в кінці шеренги. На один із столиків ставляться 10 чарок, налитих з гіркою. За сигналом конкурс з алкоголем починається. Учасники передають з одного столу на інший чарки. Завдання гравців - не пролити ані краплі. Перемагає та команда, яка впорається з випробуванням швидше. Проте враховується не лише швидкість, але й якість роботи. Якщо у команди, що виграла чарки будуть наполовину порожні, а у другої команди – всі ємності будуть повними, то оголошується нічия. По закінченню конкурсу всі учасники п'ють заслужену нагороду. Що кажуть гості

За відгуками неможливо визначити, яка із згаданих вище розваг саме веселе і цікаве. Кожен із запропонованих конкурсів хороший по-своєму. Наприклад, гра "Хороша дружина", як відзначають багато, допомагає подружнім парам не тільки приємно провести час, але і зблизитися один з одним, а алкогольна естафета, "Сдуй карту", "Пий і крути" покращують не тільки настрій, але і самопочуття. Автор: Ksenga 2 Серпня, 2018Категория: Дом и семья