Браслети-ланцюжка: актуальна класика ювелірної моди


Опубликованно 10.09.2018 10:44

Браслети-ланцюжка: актуальна класика ювелірної моди

Браслет-ланцюжок – універсальне прикраса. Аксесуар підходить як чоловікам, так і жінкам, і доречний в будь-якій ситуації. Сьогодні ювелірні вироби на руку представлені в безлічі варіантів дизайну. Характеристика та фото актуальних моделей жіночих і чоловічих браслетів-ланцюгів допоможуть зорієнтуватися в світі ювелірного мистецтва. Дорогоцінний показник стилю і статусу

Браслети-ланцюжка залишаються в моді протягом багатьох тисячоліть. Вони з давніх-давен були присутні в гардеробі чоловіків і жінок і дозволяли власникам продемонструвати свої фінансові можливості і високе соціальне становище.

В наші дні браслети-ланцюжка зберігають звання знакових прикрас. Разом з тим вони є показником естетичного смаку свого власника. Браслет - деталь гармонійного образу, яка здатна розповісти про пристрасті, почуття міри і ставленні до життя любителя коштовностей.

Сучасні моделі аксесуарів на руку – внутрішній світ людини, виражений у формі ювелірних виробів. Актуальні матеріали

Сучасна мода лояльна до фанатів розкоші. Гідність аксесуара оцінюється по оригінальності його дизайну і якості сировини. Поділ ювелірних матеріалів на актуальні і застарілі залишилося в минулому.

Браслети-ланцюжка виготовляються з усіх металів, затребуваних на ринку прикрас. Вибір аксесуара залежить від особистих уподобань покупця і його фінансових можливостей.

Біжутерні сплави – гіпоалергенний матеріал і сировину для демократичних молодіжних прикрас на руку.

Срібло затребуване виробниками браслетів з підвісками-шармами. Метал 925 проби – благородний фон, що підкреслює цікавий дизайн брелоків і філігранне плетіння ланцюга.

Золото – класичний матеріал для ювелірних прикрас. Білий, рожевий і жовтий метал здавна застосовується для виготовлення чоловічих та жіночих аксесуарів на зап'ясті і залишається на п'єдесталі ювелірної моди в поточному сезоні.

Платина – матеріал для висококласних коштовностей. Браслети з нього вражають привабливим виглядом і радують міцністю. Популярні види плетіння

Модні браслети-ланцюжка виконуються в десятках різноманітних технік. Від них залежить зовнішній вигляд прикраси, його вага і міцність. Типи плетінь, які сьогодні визнаються найбільш актуальними і надійними в експлуатації: «Якірний». Скріплені ланки браслета нагадують якірну ланцюг. Плетення застосовується як створення чоловічих і жіночих аксесуарів на зап'ясті. Готовий виріб виглядає нейтрально. «Нонна» - популярний жіночий вид плетіння. Секрет привабливості таких прикрас – в яскравому сяйві вироби. Ланки ланцюга піддаються алмазного огранювання, завдяки якій світло особливим чином грає на дорогоцінному металі. «Сінгапур» застосовується для створення кручених прикрас на руку. Браслети-ланцюжка характеризуються тонкістю ланок і виглядають солідно.

«Снейк», або «змійка», - ювелірне плетіння, відрізняється високою щільністю. У ланки ланцюга мало помітні, прикраса нагадує монолітний шнур. Браслет-змія зазвичай є супутником підвісок-шармов. Фантазійні ланцюжка - вироби з яскравим декором, що підходять для жінок. Браслети прикрашаються намистинами і включають ланки різних конфігурацій і розмірів. «Бісмарк» - складне плетіння ручної роботи. Така техніка передбачає використання великої кількості ланок. «Бісмарк» налічує безліч різновидів плетіння. Браслети ручної роботи є найбільш важкими і масивними серед прикрас на зап'ясті.

Варіанти декору

Прикраси – частий компонент жіночих браслетів-ланцюжків. Декоративні деталі представлені в декількох різновидах: Шарми – підвіски, намистини. Знімні елементи браслетів виготовляються з різних матеріалів і втілюють безліч ідей: від східних орнаментів і знаків зодіаку до атрибутів професій і архітектурних пам'яток. Шарми покликані розповісти навколишнім про характер і життєвому шляху власниці прикраси. Сьогодні можна придбати ланцюжок-браслет у комплекті з підвісками або зібрати ювелірну історію самостійно.

Декоративні вставки з дорогоцінного металу. Ажурні прикраси з'єднують ланки браслета-ланцюжки і, на відміну від шармов, не знімаються. Інкрустація. Включення з ювелірних та напівдорогоцінного каміння формують орнамент або є самостійною прикрасою аксесуара на руку. Східні браслети

Актуальна тенденція в світі ювелірної моди для жінок – прикраса тіла з ніг до голови. Традиція обсипати себе коштовностями зародилася на Сході і налічує багатовікову історію. Сьогодні у продажу є наступні види жіночих браслетів-ланцюжків з орієнтальним колоритом: Прикраса на щиколотку. Аксесуар для передпліччя. «Слейв» – комбінація з браслети на зап'ястя і кільця на палець, з'єднаних однією або декількома ланцюжками. Назва виробу походить від англійського слова slave - раб. Коштовність буквально заковує руку в ланцюзі.

Прикраси для чоловіків

Браслети-ланцюжки для представників сильної статі по функціях споріднені дорогим годинником і статусним канцелярським приладдям. Вони покликані підкреслити статус і індивідуальний імідж власника.

Відмінності чоловічих браслетів від жіночих виражаються в більшій масивності ланцюга і техніці плетіння. «Бісмарк» з великими ланками вважається прерогативою сильної статі.

Декор чоловічих ювелірних виробів мінімальний. Його основні види – гравіювання і включення шкіряних шнурів в структуру ланцюга. Дорогоцінна інкрустація на брутальних аксесуарах зазвичай не робиться. Рекомендації по вибору

Основні вимоги до браслету – якість, надійність і сумісність з індивідуальним стилем власника. Які моменти потрібно враховувати перед покупкою аксесуара: Розмір браслета. Браслет-ланцюжок добре виглядає, коли вільно ковзає по руці. Якщо прикраса сидить дуже щільно і впивається в тіло, варто приміряти виріб більшого розміру. Якість матеріалу. При купівлі ювелірного аксесуара, необхідно переконатися в наявності клейма, що говорить про пробі металу. Надійність застібки. Чим важче прикраса, тим суворіше повинні бути вимоги до міцності його замку. Поєднання з наявними прикрасами. Сьогоднішні тенденції не вимагають від браслета і ланцюжка на шию повної ідентичності. Прикраси складуть гармонійну пару, якщо вони виготовлені з одного металу і збігаються за стилем. Так, жіночна ланцюг плетіння «Нонна» виграє від сусідства витонченого аксесуара на зап'ясті з тонкими ланками подібної конфігурації. Поєднання браслета з одягом

Аксесуар у вигляді ланцюга здатний підтримати будь-який образ. Вибір виробу залежить від конкретної ситуації і стилю одягу.

Тонкий золотий браслет-ланцюжок – прикраса-класика. Це статусна деталь, яка виглядає дорого, але не привертає до себе занадто багато уваги публіки. Мінімалістичний браслет-ланцюжок доречний і в офісі, і на відпочинку.

Урочисті заходи – зоряний час для ювелірних аксесуарів вищого рівня якості. До вечірньої сукні варто вибрати браслет з білого золота або платини. В якості декору вітається інкрустація коштовним камінням.

Срібні браслети-ланцюжка - вдалий аксесуар для комплектів в повсякденному стилі. Вироби з великими ланками в чоловічому стилі доповнять одяг з деніму. Прикраси з підвісками-шармами пожвавлять базовий гардероб і повідають оточуючим інтересах і цінностях власниці браслета.

Аксесуари на передпліччя, щиколотки і «слейвы», що обіймають кисть руки, - літні браслети. Екзотичні коштовності підійдуть для пляжних вечірок та вечірніх прогулянок на курорті. Прикраси для тіла привернуть увагу до стрункої фігури та відтінятимуть загар.

Браслети-ланцюжка – ювелірний аксесуар на всі випадки життя. Залежно від дизайну вони можуть стати помітною деталлю іміджу або лаконічним показником статусу свого власника. Стильна прикраса на руку – хороший варіант дорогоцінного подарунка коханій людині і спосіб висловити власну індивідуальність. Автор: Ганна Фурсова 4 Серпня, 2018Категория: Мода