"Ольга Ромашко": відгуки покупців, лінійка косметичної продукції


Опубликованно 10.09.2018 00:00

Розумна, молекулярна, гіпоалергенна. Все це - про косметичної продукції "Ольги Ромашко". Пропонуємо читачеві ближче познайомитися з цим заслуговує уваги брендом, його продукцією, засновницею. Також у матеріалі ми представимо огляд відгуків покупців та фахівців. Про компанію

Компанія була заснована у 1991 році. Її президент з самого першого дня - Ромашко Ольга Олегівна, доктор медичних наук, відомий вітчизняний вчений, автор ряду робіт по методиками відновлення живих клітин. Ще на початку своєї діяльності при СРСР Ольга Іванівна створила в лабораторіях Інституту Біофізики МОЗ свій "авторський" перший крем, який був досить популярний у традиційних універмагах.

Стартовий успіх визначив головну концепцію молодої компанії. "Ольга Ромашко" - це таке косметологічне виробництво, де головний наголос робиться на унікальну рецептуру і неперевершена якість. У компанії і сьогодні свій підхід до формули косметологічних препаратів, що не залежить від моди і часу. Орієнтир тут - тільки теоретичні та практичні знання академічних науковців про живих клітинах. Тих самих частинках, які і складають людську шкіру. Саме здоров'я клітин буде визначати її молодість і красу.

Треба сказати, що в розробках рецептур "Ольги Ромашко" взяли участь саме російські вчені - цитологи, імунологи, біофізики, патофизиологи. Результат їх праці - інноваційна косметологічна лінія "Живі молекули". Вона абсолютно натуральна для людської шкіри, не містить у собі чужорідних рослинних компонентів. А саме це гарантує високу ефективність і гіпоалергенність косметики.

Відмова від рослинних компонентів

Практично кожен поважаючий себе косметичний бренд з гордістю повідомляє про 100 % рослинний склад своєї продукції. Але не лінія косметики "Ольга Ромашко"! Чому?

З самого моменту появи коштів, які назвали косметикою, такі продукти виготовляли з екстрактів трав, морепродуктів, плодів і квітів. На протязі 2500 років. Але творці не замислювалися про те, що процес обміну речовин в людському організмі більш складний, ніж у водоростей або трави. Звідси простий висновок: рослинні компоненти не можуть забезпечити клітини шкіри усіма потрібними елементами.

Більше того, клітини рослин містять речовини, яких немає у тварин. Отже, на такі компоненти можлива алергічна реакція, як на будь-яке чужорідне організму речовина.

Ольга Олегівна більше 35 років вивчала будову і життєдіяльність клітин ссавців в Інституті Біофізики Міністерства охорони здоров'я. У результаті спостережень і дослідів їй стало відомо, які речовини потрібні клітини для збереження здоров'я і молодості.

Ці речовини - певні молекули. І далеко не всі вони містяться в рослинних екстрактах. Для нормальної життєдіяльності людського клітці потрібні моносахариди, мінеральні солі, вітаміни, амінокислоти, жирні кислоти. Фахівці "Ольги Ромашко" називають їх "живими молекулами".

Важливий момент: ці мікроскопічні частинки, тому легко проникають крізь пори людської шкіри. Звичайно, це не кінцеві продукти. Це своєрідні блоки для будівництва великих біомолекул, необхідних клітині. Таких як жири, колаген, вуглеводи, гіалуронова кислота, білки.

Чому ж біомолекули відразу не поміщені у косметику "Ольга Ромашко"? Відповідь проста: вони занадто об'ємні, щоб пройти в клітку, набагато більше отворів в її мембрані.

Склад молекулярної косметики

Що ж саме вважається "живими молекулами"? Для відповіді на запитання достатньо уявити склад молекулярної косметики "Ольги Ромашко": Амінокислоти (потрібні клітці для утворення білків, еластину, колагену, коензимів і ензимів): метіонін, аланін, гліцин, серин, треонін, валін, лізин, лейцин, аргінін, пролін, триптофан та ін. Моносахариди (для синтезу гіалуронової кислоти і вуглеводів): глюкоза, рибоза, фруктоза, мальтоза та ін. Вітаміни (необхідні для успішного проходження всіх клітинних реакцій в організмі): РР, В1, В6, В2, пантотенова кислота, фолієва кислота, холін, С, К, А, Е та ін. Мінеральні солі: калій, цинк, магній, кальцій, натрій. Жирні кислоти (джерело енергії, захисна функція, продукт для синтезу ліпідів): насичені і ненасичені жирні кислоти, ліпіди, фосфоліпіди. Попередники РНК і ДНК: адениловая кислота, урацил, аденилсульфат, 2-дезоксирибоза.

Інструкція застосування

Наведемо коротку інструкцію з використання кремів "Ольги Ромашко": Продукцію обов'язково зберігати в холодильнику. У такому разі термін її придатності складе 3 роки. Перед застосуванням крему обов'язково очистити шкіру. Жоден засіб не зможе працювати в повну силу на неочищеної. Якщо ви використовуєте нічний крем, то наносити його варто за годину-півтора перед сном. Перед тим як лягти спати, не забудьте промокнути обличчя, шию, шкіру навколо очей теплою вологою серветкою. Це поліпшить кровообіг, допоможе краще вбратися молекулярних компонентів. Крім того, серветка зніме зайвий крем, який може стати причиною мішків під очима. Для денних процедур досить просто нанести крем на очищену шкіру обличчя. Склади наносяться м'якими масажними рухами. Потрібно ніби вбивати засіб у шкіру кінчиками пальців. Антивікові серії в такому нанесенні не потребують - склади повинні вбратися самостійно. Креми для повік наносяться тонким шаром. Важливо при цьому уникати попадання засобу в очі. Потім варто почекати півгодини і прибрати складу теплою вологою серветкою. Креми "Поверне час назад", гель-бандаж у такому нанесенні не потребують. Їх наносять тонким шаром і залишають на весь день. При наявності вугрів та висипань на шкірі креми використовувати не рекомендується. Тільки лосьйони, сироватки і тоніки. Справа в тому, що будь-який крем буде заважати процесу очищення пір.

Важливо відзначити, що молекулярна косметика не викликає звикання. Адже вона складається з тих же елементів, що і клітка шкіри.

Каталог косметичних засобів

"Ольга Ромашко" - це комплексна лінія косметики, яка створена для всіх напрямів догляду: Очищаючі засоби. Тонізуючі засоби. Живильні засоби. Продукти від зморшок. Догляд за зонами навколо очей. Догляд за шкірою рук і ніг. Сонцезахисні засоби. Регенеруючі засоби. Догляд за шкірою голови і волоссям. Продукція для дітей і підлітків. Догляд за тілом. Догляд за зубами і яснами.

З конкретними найменуваннями пропонуємо читачеві познайомитися в огляді відгуків про косметику "Ольги Ромашко" - спеціалістів і безпосередніх покупців. Відгуки: нічні креми

Уявімо думки покупців продукції про крем 24 % жирності. Він більше нагадує гель своєї напіврідкої структурою, це маса біло-кремового кольору. Покупці зазначають, що засіб легко наноситься і розподіляється, але вбирається досить довго. Дарує прекрасне відчуття комфорту.

Що важливо, засіб можна наносити на подразнену, запалену шкіру. Зволожує, добре живить, але все-таки жирнит. Тому крем - тільки нічний, його не вийде використовувати в якості універсального. Підсумок: оксамитова, м'яка шкіра обличчя ранок, свіжий вигляд. Невеликий мінус - запах. Нагадує чимось свиняче сало.

Відгуки: денні креми

Продовжуємо далі представляти огляд відгуків молекулярної косметики "Ольги Ромашко": 15 %. Крем не вимагає якоїсь основи, добре лягає на обличчя. Після його застосування можна відразу приступати до нанесення макіяжу. Дія засобу покупці радять підкріплювати сироваткою. Зволожуючий крем. Швидко вбирається - слідів не залишається вже через 5 хвилин. При цьому дарує шкірі весь день комфортні відчуття. Відгуки: скраби

У своїх відгуках про "Ользі Ромашко" покупці виставляють високу оцінку продукції: скраби не тільки ефективно справляються із завданням, але і максимально ніжно очищають шкіру. Після процедури радять застосовувати лосьйон, нічний або денний крем від того ж виробника. Однак важливий момент: косметика натуральна, тому не треба забувати зберігати її в холодильнику.

Відгуки: засоби від зморшок

Знову відзначається позитивний ефект - косметика дійсно розгладжує зморшки, вирівнює рельєф шкіри. Результат схожий з дорогої косметологічної процедурою. Притому ефект відчувається не від цілого кейса косметики, а від двох засобів - маски і крему.

Відмінні відгуки та у крему для повік з серії "Поверне час назад". Текстура дуже ніжна, і це великий плюс для такої чутливої зони. Засіб швидко всмоктується. При періодичному застосуванні дрібні зморшки починають згладжуватися. І порада від фахівців: щоб кошти не бентежили неприємним запахом, їх слід зберігати в холодильнику. Крім того, треба пам'ятати, що натуральна косметика і пахне натурально, так як не містить у своєму складі хімічних ароматизаторів. Відгуки: сонцезахисна косметика

Кошти дійсно рятують від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, у чому й переконалися їх покупці. Можна отримати ідеальний "шоколадний" засмага без опіків і їх негативних наслідків.

Бренд "Ольга Ромашко" дійсно пропонує інноваційну косметику, чия формула спирається на розробки вітчизняних вчених. Вона далека від моди на рослинні компоненти, пропонуючи шкірі необхідне молекулярне харчування, яке повертає клітинам молодість і здоров'я. Автор: Юлія Абдулбарова 21 Серпня, 2018Категория: Красота