Федерер в 16-й раз в кар'єрі зіграє в чвертьфіналі Wimbledon

Опубликованно 09.09.2018 05:05

Роджер Федерер / Getty Images

Друга ракетка світу Роджер Федерервийшов у чвертьфінал турніру серії «Великого Шолома» Wimbledon.

Швейцарець за три партії розібрався з французом Адріаном Маннарино. Для перемоги з рахунком 6:0, 7:5, 6:4 Федереру знадобився 1 годину 47 хвилин. За час, проведений на корті, восьмикратний чемпіон трав'яного «мейджора» оформив 12 ейсів, ні разу не помилився при введенні м'яча в гру і реалізував 5 брейк-поінтів з 12-ти. Маннарино ж зробив 6 подач навиліт, допустивши 2 подвійні помилки і не взяв жодного гейму на прийомі.

Таким чином швейцарець 16-й раз в кар'єрі зіграє в чвертьфіналі трав'яного «мейджора» в одиночному розряді.

У наступному раунді Федерер зіграє проти переможця матчу Гаель Монфіс(Франція) - Кевін Андерсон(ПАР).

Нагадаємо, що в попередньому колі Федерер вибив з боротьби Яна-Леонарда Штруффа і встановив черговий рекорд.