Федерер і Джокович зробили крок у третє коло US Open

Опубликованно 06.09.2018 12:31

Новак Джокович / US Open Twitter

Сербський тенісист Новак Джокович і швейцарець Роджер Федерер вийшов у третє коло турніру серії «Великого Шолома» US Open у Нью-Йорку.

Джокович в чотирьох сетах обіграв Тенісу Сандгрена із США, завершивши матч за 2 години 46 хвилин з рахунком 6:1, 6:3, 6(2):7, 6:2 у свою користь. За час, проведений на корті, серб оформив 6 ейсів, тричі помилився при введенні м'яча в гру і реалізував 7 з 16-ти брейк-поінтів. На рахунку американця 11 подач навиліт і 1 брейк-поінт при 4 подвійних помилки.

Федерер, в свою чергу, розібрався з французом Бенуа Пером, перемігши суперника з рахунком 7:5, 6:4, 6:4 за 1 годину 57 хвилин. За цей час швейцарець зробив 5 подач навиліт, допустивши 5 подвійних і реалізував 5 брейк-поінтів з 9-ти. Француз ж виконав 6 ейсів, 11 раз помилився на подачі і взяв 2 гейми на прийомі.

У наступному колі Федерер зіграє проти австралійця Ніка Киргиоса, а Джокович – проти француза Рішара Гаске.

Нагадаємо, що в жіночому турнірі у третє коло вийшли дві українки – Еліна Світоліна і Леся Цуренко.