У Києві відбувся масштабний концерт "Океан Ельзи": фотозвіт


Опубликованно 25.08.2018 19:58

У Києві відбувся масштабний концерт

Вчора ввечері, у День Незалежності України, у столиці відбувся один з найбільш очікуваних концертів року – виступ легендарної української групи “Океан Ельзи“. Як пройшло масштабне святкування в Києві - дізнайтеся далі в матеріалі.

Коли разом всі свої :) ???????? дякуємо! фото @v.kvitka #ДеньНезалежностізОЕ

Публікація від Океан Ельзи (@okeanelzy_official) 24 Серпня 2018 в 11:04 PDT

Нагадаємо, що напередодні концерту фронтмен “Океан Ельзи“ Святослав Вакарчук розповів про сюрпризи, які колектив підготував українцям. Він також зазначив, що група не випадково вибирає для виступу 24 серпня. Для Святослава це свято особливе, адже його батько – Іван Вакарчук – був депутатом Ради першого демократичного скликання.

#2408КиївОЕ #ДеньНезалежностізОЕ

Публікація від Океан Ельзи (@okeanelzy_official) 23 Серпня 2018 в 10:35 PDT

За два дні все стало так швидко змінюватися, а за три дні все перетворилося в Акт проголошення незалежності у Верховній Раді України – я запам'ятав цей момент назавжди, – поділився музикант.

Публікація від Дар'я (@vuvergo) 24 Серпня 2018 в 11:42 PDT

Публікація від Denys Cherednychenko (@denys.cherednychenko) 25 Серпня 2018 в 12:04 PDT

Публікація від Дементій Віктор (@viktordementy) 24 Серпня 2018 в 3:41 PDT

Концерт в День Незалежності України став традицією колективу “ОЕ“. З 2014 року в цей день група давала концерти на стадіонах Львова, Одеси і Харкова. У 2018 році шоу провели в столиці України.

Публікація від Anya Borysiuk (@anya.borysiuk) 25 Серпня 2018 в 12:11 PDT

Публікація від Таранова Наталія (@tarannchik) 25 Серпня 2018 в 12:43 PDT

У НСК “Олімпійський“ минулого вечора зібралися понад 100 тисяч українців, серед яких були військові, а також гості з інших країн.

Публікація від Tanya (@tetianast) 25 Серпня 2018 в 1:01 PDT

Публікація від Kira Ivashova Ukraine Kyiv ???????? (@iku6655) 25 Серпня 2018 в 1:10 PDT

Публікація від Блогер (@prosto_anishchik) 24 Серпня 2018 в 9:57 PDT

Публікація від Eugene (@eugenesnooff) 24 Серпня 2018 в 2:35 PDT

Публікація від Оля Пасенко (@pasenko_olga) 24 Серпня 2018 в 11:58 PDT

Публікація від Океан Ельзи (@okeanelzy_official) 23 Серпня 2018 в 10:12 PDT

Раніше ми розповідали, як відзначають День Незалежності українські зірки.



Категория: Шоу-бизнес